İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Otomatik çekim

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir kredi kartı ile hesap açmıştım. kupon ile birlikte kupon bitti 50 tl de kredi kartından otomatik çekti.
Yalnız kullandıkça otomatik olarak çekiyor.
Ben şuan karttan çektigini kullanıp bir dahada karttan para çekmesini istemiyorum.
Bunu nasıl sağlıycaz ?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ödeme kısmından, ön ödemeyi seçebilirsin...

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk başta seçilen kısmı diyorsunuz sanırım.Kredi kartını işaretlemiştim.Yani otomatik seçiyor.Hesap aktif ve yayına devam eden bir hesaptır.

Şuanki çektigi miktarı reklam olarak kullanıp sonrada tekrardan otomatik çekmesini nasıl engelleyebiliriz ?

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
ön ödemeli olarak ayarlayın ki bakiye bitince isteğiniz dışında çekmesin.

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte hocam hesap açıldıktan sonra o yapılıyorsa nereden yapıldıgını bilmiyorum ?

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Onu bilmiyorum, eğer değiştirilemiyorsa adwrods hesabınızı menüden kapatın daha sonra baştan açın.

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Menüden kapatın derken içerdeki bakiye ne olacak ?

Bana birincil ödemeyi kaldırtacak bir şey lazım o kredi kartını kaldırıcamki ödeme çekmesin durmadan hesaptan ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi