İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Otomatik Giriş için

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Arkadaşlar

Eschat'im var, nick ve şifre giriş sayfası çıkmadan direk bağlanmasını istiyorum

<PARAM NAME="nickname" VALUE="">
<PARAM NAME="password" VALUE="">
<PARAM NAME="performCommands" VALUE="JOIN">

olan kısımda sanırım değişiklik yapmam lazım. Site_user1, Site_user2, olarak ayarlamak için ne yazmalıyım

Teşekkürler

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece bir fikir..
<PARAM NAME="nickname" VALUE="">
<PARAM NAME="password" VALUE="">
<PARAM NAME="performCommands" VALUE="JOIN">
Site_user1, Site_user2 için iki üyelik açsan yukarıdaki value (nickname in)yerine Site_user1 veya( Site_user2) ve password ün value yerine de bu kullanıcı (Site_user1 veya( Site_user2)) için tanımladığın şifreyi yazsna olmuyor mu.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
<param NAME="nickname" VALUE="giris_nick">

'' giris_nick '' nickinide forbitlersin direkt servere girdiğinde 1 saniye geçmeden otomatik Guest moduna geçer.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim. Sanırım biraz eksik anlattım, yanlış anlaşılma olmuş.

Yani demek istediğim her giren direk nick ve şifre girmeden benim belirlediğim user adında chat'e giriş yapsın istiyorum. Örneğin CHAT'e tıkladığı zaman direk user olarak gircek. User1,user2,user2,user4 user.... diye mesela kaç kişi girerse user+1 şeklinde girsin.

beceriksiz acemi
Forbitleme yetkim yok, chat server başkasına ait. Ben sadece benim siteden girenlere direk giriş vermek istiyorum. Bu aslında kolay yapılıyordu, hatta daha önceden kullanmıştım kısa bir süre ama bulamadım nasıl olduğunu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5