İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Otomatik Güncellenen Haber Scripti 2

fthnews

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FthNEWS 2.0 Otomatik Haber Alma Özellikli Haber Scripti

Özellikler

1.Otomatik Haber Alma, Editörsüz Haber Siteniz Olsa Nasıl Olur?

Yönetim panelinden belirleyeceğiniz sitelerden sürekli haber alabilirsiniz.İlgili siteye haber eklendiğinde eşzamanlı ve ya sizin belirleyeceğiniz zaman aralığı ile haberin tam metni ve haberde kullanılan ana resim siteniz kopyalanır.Haber metni veritabanına , haberdeki resim, resim klasörüne otomatik boyutlandırılarak kaydedilir.

Otomatik haber alma özelliğini yönetim panelinden dilediğiniz zaman açıp,kapatabilir, dilerseniz alınan haberlerin üzerinde değişiklik yaparak ve ya seçerek/düzenleme yaparak yayınlama olanağı veren onaylı haber alımı seçeneklerini kullanabilirsiniz.
Yine yönetim panelinden alınan haberlerde kaynak gösterimini açıp kapatma imkanına sahipsiz.
Haber alınacak site sayından herhangi bir sınırlama yoktur, dilediğiniz kadar(SINIRSIZ) haber sitesinden haber alabilirsiniz.
Siteden alınan haberleri dilediğiniz kategoriye kaydedilirsiniz.Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz, editöre ihtiyacınız olmadan haber sitesi sahibi olabilirsiniz.Zaten halihazırda isim yapmış bazı haber siteleri de otomatik haber alma sistemini kullanmaktadır.
Farklı dil kodlaması ile tasarlanmış sitelerden haber alabilme,

2.Blok Sistemi, Sitenizi kendinizde Geliştirmek İster Miydiniz?
fthNEWS in fark yaratan özelliklerinden biride blok sistemidir.Blok sistemi ile sayfanızı dilediğiniz gibi konumlandırabilir, dilediğiniz bölümü aktif/pasif yapabilirsiniz.En önemli özellik ise sizin blok oluşturabilmeniz.Bloklarda php,html,javascript… kodlarını kullanarak yeni bloklar oluştura bilirsiniz.
Örneğin bir forum sayfanız var ve eklenen son mesajları haber sitenizde manşet altında yayınlamak istiyorsunuz, gerekli kodu alıp blokunuzu oluşturmanız ve yönetim panelinden bloku aktifleştirmeniz yeterli olacaktır.

3. Sonsuz Kategori Oluşturma ve Her kategorinin altında SONSUZ alt kategori oluşturabilme,

Dilediğiniz kadar ana kategori ve kategorinin altında sonsuz alt kategori oluşabilme,
Kategorilerin gösterim sırasını belirleyebilme,
Ana sayfada gösterilecek kategorileri ,kategori sayısını belirleyebilme,
Otomatik haber alma sistemini ektin kullandığınızı varsayalım.Dilerseniz Türkiye ana kategorisinin altında BÜTÜN illeri , ilgili ilin altında bütün ilçeleri hatta ilgili ilçenin altında semtleri kategorileşebilirsiniz.

3.Anket
Sınırsız anket oluşturma, aynı anda birden fazla anket oylaması yapabilme, dilediğiniz anketi ana sayfada gösterebilme, ankette resim kullanabilme,
Anket sonuçlarını oylama devam ederken gösterebilme/Anketi sonlandırdığınızda sonucu gösterme,
Anket sonucunu pasta grafikle eşzamanlı gösterme,

4.En Çok Okunan/ Yorumlanan Haberler,
En okunan haberleri bugün/bu hafta/Bu ay /bu yıl,
En yorumlanan haberleri bugün/bu hafta/Bu ay /bu yıl, şeklinde gösterme,
Bu bloku dilseniz sadece ana sayfada / bütün alt sayfalarda/ hem alt hem ana sayfada gösterme,

5.Yazar,Köşe Yazısı,
Sınırınız köşe yazısı, yazar ekleme, ana sayfa da gösterme, misafir yazar ekleme,

6.Yorumlama + Tavsiye + Çıktı,
Yorum limitini ,kimlerin yorum yazacağını(Üye, misafir) belirleme,
Yorumları onaylı/onaysız yayınlama.Köşe yazısı, habere , ankete yorum yazabilme
Haberleri,köşe yazılarını,anketi tavsiye olarak gönderebilme,

7.Videolu haberleri ana sayfada göstere bilme,
Diğer sitelerdeki videoları da haberde kullanma ve ayrıca bu videoları video blokunda gösterme,sayfa yenilenmeden farklı videoları izleyebilme,

8.FLV Player,
Videolarınızı flv Player sayesinde haberlerde kullanabilme,

9.Haber ekleme/haber düzenleme/Silme/Videolu/Foto Galerili haber yapabilme/ Hangi haberlerin ana sayfada gösterileceğini, manşet haberleri seçebilme,habere eklenecek resimleri yükleme(otomatik boyutlandırma)

10.Manşet Bloku, (foto haber olan manşetlerin 3 fotoğrafını manşette gösterme.)

11. Foto Haber Özelliği,
Haber ile ilintili foto galeri olaştırabilme, sınırsız galeri/ oluşturulan foto habere sonradan fotoğraf ekleyebilme/fotoğrafları yönetim panelinden ve ya ftp yükleme, foto galeriye uyumlu olacak şekilde fotoğrafların orantılı boyutlandırılması,
Son dört foto haberin foto galeri blokunda gösterilmesi,
Sayfa yenilemeden resimleri hızlı görebilme,

12. İletişim Forumu,
İletişim formundan gelen iletileri hem mail adresinizde hem de yönetim panelinde görebilme,Düzenleyip silebilme/anında belirtilen maile cevap yollayabilme,

13. Mail Yollama,
Html ve ya txt mail yollayabilme(dilediğiniz maile veya bütün üyelere),

14. Zaman Cetvelli Bugün yayınlanan bütün haberler,
15.Künye
16.Dünden Kalan Haberler Bloku,

17. Sitene Ekle Sayfasında ,
Son dakika , manşet haberleri, ana kategorileri diğer sitelerde göstere bilme için otomatik kod oluşturma,(Sağa,sola,yukarı,aşağı kayan; sabit.)

18.Üyelik Sistemi,
Mail onaylı aktifleştirme,yöneticinin de manüel aktifleştirebilmesi, üyelik dondurma/silme/düzenleme,

19. Şık Bir tabloda Süper Lig Puan Durumunu /Haftanın Maç Sonuçlarını dilediğiniz haberde gösterme

20.RSS ana sayfa,manşet,son dakika,tüm ana kategorilerin RSS yayını yapabilme,

21. Site Haritası

22. Google Sitemaps DESTEĞİ : sürekli güncellenen google sitemaps

23. SEO : perma link,meta tag…

24. Detaylı arama yapma, aranan kelimenin çıkan sonuçta renkli gösterilmesi,

25. Sınırsız sayıda yönetici ve editör oluşturabilme(editörler yönetim panelini kısıtlı kullanabilir.)
26. 30 adet farklı reklam alanı, reklamların bitiş tarihi belirleyebilme, reklamda html,javascript, flash,… kullanabilme,
Ayrıca blokla yeni reklam alanları oluşturabilme,

27 . Resim Arşivi,
Resimleri yüklerken etiketler girip daha sonra bu resimlere kolayca ulaşa bilme, haber adına ve ya haberde geçen kelimeye göre resimleri görebilme,
Örneğin ÖSS diye artıp sitede öss ile ilgili resimleri göre bilme bunları haberlerde tekrar kullanabilme,

28. Sayfaların daha hızlı açılması için alınan özel önlemler,
29.Üst alandaki kategorilerde, son 10 haberi gösterme,
30. Ek Menü: Dilseniz ek menü oluşturabilirsiniz,
31. Sınırsız Sabit sayfa oluştura bilme,

Scriptimizin demo sayfası gezerek test edin, detayları kendiniz keşfedin.

Sorularınız için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.
DEMO: http://haber.yedisu.biz/
İletişim-Sipariş: http://haber.yedisu.biz/iletisim.php
Fiyat: 750 ytl

Demo sayfamızı mutlaka görmenizi tavsiye ediyorum.

bluestanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu site tanıtımını r10.net te yayınlamışsın cmbilisim.net hakkında sorular sorulduğunda cvp yazmamıştın diye hatırlıyorum

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
peki haber ajanslarına parasıyla üye olmuş haberleri satın alıp yayınlayan haber sitesi haberlerinin eş zamanlı kopyalandığını birebir yayınlandığını görünce yasal takibat başlatırsa, mahkeme masrafları da dahil mi bu paraya?

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki haber ajanslarına parasıyla üye olmuş haberleri satın alıp yayınlayan haber sitesi haberlerinin eş zamanlı kopyalandığını birebir yayınlandığını görünce yasal takibat başlatırsa, mahkeme masrafları da dahil mi bu paraya?

bu sorunun aynısını bende sormak istiyordum yasak takibat başlarsa ne yapıcaksın birde böyle satıs yapmak normal mi .. bence başlıgını haberleri anında otomatik çalan script de daha cok tutar her 300 € verenlerin sucu ne ..

fthnews

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scriptin 1.sıra anlatılan özelliğini kullanmaya bilirsiniz.Açık/Kapalı/Onaylı seçenekleri mevcut.

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence fthnews

Başlığı bir değiştir. Otomatik haber olayını.

Birde sitende tanıtımda bu olaydan fazla bahsetme.

Hem senden script alacakların kulağına kar suyu kaçar.

Tabii alan kullanmaya bilir bu özelliği.

bir gün geçikmeli haber yayınlasa bile karşı taraf anlık algılayacak.

Hele hele sitenin sonunda senin imzanıda görünce senin yakana yapışırlar

scripten aldığın paranın 100 katını tazminat olarak ödersin.

Savcılıktan ifade için adresine tebligat gelince insan bu durumlarda altına işer.

Benden söylemesi.

ZorluWEB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostlar bence bu konuya fazla takılmayın zaten aç/kapa varmış

hayırlı satışlar güzel bir php haber scripti

fthnews

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fthnews

6-12 ay peşin fiyatına taksit ve havale ile ödemelerde 100 ytl indirim seçenekleri eklenmiştir.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
referans sitelerin rss kaynaklarında url de hata var, fazladan www. geliyor, senin siten subdomaine kurulu olduğu için hata vermiyor.

alper024

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistem bozuk

arkadaşlar sistem bozuk keyleri google tanımlayamıyor site haritasını google kabul etmiyor.ayrıca satan adam parayı alana kadar sizinle özel ilgileniyor daha sonra msnden siliyor ve telefonlarınıza bakmıyor site açıklarla dolu sürekli hekleniyor alacaklara tavsiyem ben yandım siz yanmayın....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5