İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Otomatik Sayfa Yenileme Kodu Varmı?

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Merhaba arkadaşlar birkaç yerde okumuştum; ve birsürü sitede görmüştüm.Örneğin Chip.com.tr'de sayfa sürekli refresh yapıyor.Çoğul hiti arttırmak için bence ideal bir yöntem.Acaba sizde kod varmı?

gerard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam bu gün konuyu bende araştırdım.

Şimdi mesela,sitenin herhangi bir sayfasındaayız,bir konu içerisinde video izliyoruz.sayfa da herhangi bir hareketlilik olmadan,refresh yapılabilirmi?

bunların dışında sayfa yenilenirken cache gitmesini istemiyorum.böyle bir kod varmıdır :) var ise paylaşılırsa sevinirim.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
hocam bu gün konuyu bende araştırdım.

Şimdi mesela,sitenin herhangi bir sayfasındaayız,bir konu içerisinde video izliyoruz.sayfa da herhangi bir hareketlilik olmadan,refresh yapılabilirmi?

bunların dışında sayfa yenilenirken cache gitmesini istemiyorum.böyle bir kod varmıdır :) var ise paylaşılırsa sevinirim.

Hocam ziyaretçi için itici oluyor o. Yazıyı okurken yarıda kesilip sayfa yenileniyor veya video seyrederken başa dönüyor. Ben de bi ara kullandım. Aslında hala kullanıyorum ama 15 dakikada bir yeniliyor kendisini..

gerard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
söylediginiz dogru :) ama sölemek istedigim,bir sitede görmüştüm ama adresini bulamadım şimdi. adres çubugunun üzerindeki site botonları varya film izlerken sürekli refresh yapıyormuşum gibi oluyordu? böyle birşey nasıl yapılıyor onu ögrenmek istedim.ve heralde buda sayfa yenileme oluyor (bildigim kadarı ile) .ve filmleri videoları vs vs kesilmeden izliyordum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5