İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Outlook Ekspres De Sorun

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar

ben yeni bi domain aldim.bunun icin bi mail actim.hemen outlooka kurdum mail geliyo fakat mail gonderemiyorum sorun acaba nedir?

DJ PİSAGOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Araçlar > Hesaplar > Posta > Özellikler > Yanıt adresi kısmına e-posta adresinizi girin.

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Outlook 2003 ise,

E-posta hesaplarını düzenle > Var olan hesabı düzenle > Değiştir > Diğer Ayarlar kısmına geçip;

incelehv6.jpg

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar tesekkur ederim ama dj pisagorun dedigi gibide olmadi..outlook 2003 kullanmiyorum arkadasim sagolasin.sorunun ne oldugunu bi turlu cozemedim acaba dedim guvenlik ayarlari yuzunden mi oluyo butun herseyi kapadim ama yok yine olmadi.

DJ PİSAGOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Araçlar > Hesaplar > Posta > Özellikler > Sunucular > Giden posta (smtp) > Buraya smtp sunucu adresini yazın gelen posta ile aynı adrestir zaten. ( mail.domainadi.com )

DJ PİSAGOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dur hemen ümidi kesme :) Ayarların doğruysa belki güvenlik duvarına takılıyordur. Güvenlik duvarından outlook ekspress ' i özel durumlara ekle belki sorun düzelir. Düzelmezse de yaz başka bir çözüm buluruz.

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ehehe olmadi :):) Baska aklina gelen bi cozum varmi ? veya bildigin outlook ekspress gibi bi program :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bazılarıda panelden göndermeye kapalı veya kısıtlı oluyor. Spam mail basılmasın diye yapılıyor genelde bu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5