İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Outlook

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üç gündür Outlook ile hiç bir eposta hesabıma bağlanamıyorum. Bunun bağlantı ile bir alakası olabilir mi? Sizde de aynı sorun var mı?

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşağıda bana gelen bir Email var eğer Hosting y.dışında ise bu problem seni engelliyor olabilir.
Saygılarımla

Sayın Müşterimiz,

Türk Telekom’dan alınan resmi olmayan bilgiye göre,
Türk Telekom’un yurtdışı internet bağlantılarını sağlayan fiber optik kablo sistemlerinden birisi olan Medtürk Denizaltı Fiber Optik Kablosu’nda Marmara Denizi Çanakkale Boğazı açıklarında bir arıza meydana geldiği ve arızanın yaklaşık olarak 1 hafta daha sürebileceği bilgisi alınmıştır.
Bu problem, siz müşterilerimize yurtdışı erişiminde paket kaybı ve yavaşlık olarak yansımaktadır. Gelişmelerde tekrar bilgi paylaşılacak olup,
konuyu bilgilerinize sunarız.
http://www.borusantelekom.com

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet yurtdışında! Siteler normal açılıyor, webmail'den de bağlanabiliyorum fakat outlookdan hiç birine bağlanamıyorum. Demek telekom'dan kaynaklı bir problem teşekkürler.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sorun düzeltildi sanırım.türk telekomda sorun kalmadı artık.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5