İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

OutlookExpress 6 (Bir sorum var)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Arkadaşlar ben Outlook Express 6 kullanıyorum ve bununla yaklaşık 6 domain ile ilintili mail alıyor gönderiyorum .. Domainlerim de şunlar olsun diyelim.. (Bu mail adreslerinin hiç biri yok bende ama mesela diyelim)
Hotmail.com
Yahoo.com
Gmail.com
AOL.com
Superonline.com
Mynet.com

Şimdi ben Outlook ta Gönder/Al yaptığım vakit bütün bu bütün domain uzantıları GelenKutusu'na düşüyor.. Ama ben Hotmailime gelen mailleri hotmail diye ayırdığım klasore Yahoo ma gelen mailleri yahoo die ayırdığım klasore ve diğerlerini de aynen böyle her mail Adresime gelen mailleri OutLook ta ayırmak isterim ... Bunu nasıl yaparım acaba

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar ben Outlook Express 6 kullanıyorum ve bununla yaklaşık 6 domain ile ilintili mail alıyor gönderiyorum .. Domainlerim de şunlar olsun diyelim.. (Bu mail adreslerinin hiç biri yok bende ama mesela diyelim)
Hotmail.com
Yahoo.com
Gmail.com
AOL.com
Superonline.com
Mynet.com

Şimdi ben Outlook ta Gönder/Al yaptığım vakit bütün bu bütün domain uzantıları GelenKutusu'na düşüyor.. Ama ben Hotmailime gelen mailleri hotmail diye ayırdığım klasore Yahoo ma gelen mailleri yahoo die ayırdığım klasore ve diğerlerini de aynen böyle her mail Adresime gelen mailleri OutLook ta ayırmak isterim ... Bunu nasıl yaparım acaba

Hatırladıım kadarı ile antıyorum insallah dogrudur
Araclar > E-posta ayarları >yeni e-posta ekle dediğinde her eklediğin ayrı klasör olarak sol manude alt alta sıranalması gerekiyor. İnsallah isine yarar benim kullandıgım zamnlarda 2 hesabımıda ayrı olarak gruplandırıyodu (klasör olarak)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Araclar-Ileti Kurallari-Posta/Yeni
Hotmailler diye klasor var oldugunu sayarsak.
ilk alandan: Iletinin kime satiri sunu icersin diye zikredilen yeri secip hotmail adresini yazip
ikinci alandan: belirtilen klasoru tasi'yi secip alakali klasoru isaretlersen istedigin olacaktir.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Araclar-Ileti Kurallari-Posta/Yeni
Hotmailler diye klasor var oldugunu sayarsak.
ilk alandan: Iletinin kime satiri sunu icersin diye zikredilen yeri secip hotmail adresini yazip
ikinci alandan: belirtilen klasoru tasi'yi secip alakali klasoru isaretlersen istedigin olacaktir.

Süperr
Çok teşekkürler +Rep

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5