İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Overture ödemiyor sanırım bilgisi olan

O

OverMurat

Misafir
Ben yaklasık 2 yıldır kullanıyorum bu sponsoru. gayet güzel odemeler yapıyor. click bası 0.02 cent. yalnız 1. ayın 1.inde ödemeleri işleme koydu. fakat hala payable diyor.. önceden awaiting funds felan diyodu işleme alınan paralara.. diger odeme tarihide 4. ayın 1. inde gelecek.. ama daha 1. ayın hesap kesilmedi..

bu konu hakkında bilgisi olan varsa bizahmet paylaşsın.. bu süper sponsordamı türkleri dışladı.. yahoo almıstı enson bu firmayı o yapabilir boyle bi girişimi..

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BeFree altındaki programı sona erdi diye biliyorum. :(

O

OverMurat

Misafir
bende 2 adet hesap mevcut. 2 sindede listeden kaldırılmadı. eger dedigin gibi sona erdirme olsa listeden cıkarılı clickler sayılmazdı..

bunlara bi email atabilirmiyim email adresini bilen varmı.. email adresleri yok sitede felan..

ayhan kardes senle konusalım bu olayı icqdan felan..

msn: [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5