İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

OVH'den VPS Nasıl alınır?

Neon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ovh üzerinden vps nasıl alabilirim acaba?

cagrierarslan59

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kısa bir bilgi veriyim sag ustten World dolar veya euro secımını yap işlemlerin kolaylaşır, Ayrıca satın almak da çok kolay alıcagın vps sayfasına gir kurulacak paneli sec odeme alanına git kayıt ol odemeni yap o kadar

Neon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kısa bir bilgi veriyim sag ustten World dolar veya euro secımını yap işlemlerin kolaylaşır, Ayrıca satın almak da çok kolay alıcagın vps sayfasına gir kurulacak paneli sec odeme alanına git kayıt ol odemeni yap o kadar

Cevabınız için teşekkür ederim fakat bir sorun var, ödeme yapmak için son aşamada fatura bilgilerinin yer aldığı sayfada ödeme yapamıyorum 'No payment method, please contact us' yani Ödeme yöntemi yok hatasını alıyorum bu durumu nasıl düzeltebilirim?

cagrierarslan59

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevabınız için teşekkür ederim fakat bir sorun var, ödeme yapmak için son aşamada fatura bilgilerinin yer aldığı sayfada ödeme yapamıyorum 'No payment method, please contact us' yani Ödeme yöntemi yok hatasını alıyorum bu durumu nasıl düzeltebilirim?

Paypal ile ödemelisin

Neon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi farkettim de sanırım OVH' de hesabı doğrulamak gerekiyor muş heralde fatura kısmında öyle yazıyor, peki bu doğrulama hakkında bilgi sahibi olan var mı?
A75gjX.png

cagrierarslan59

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi farkettim de sanırım OVH' de hesabı doğrulamak gerekiyor muş heralde fatura kısmında öyle yazıyor, peki bu doğrulama hakkında bilgi sahibi olan var mı?
A75gjX.png

Kimlik resmini renkli çekip göndermen gerekiyor, Endişelenme doğru bir uygulama Türkiyedede tc numarası değil bu şekilde önlem olması gerekiyor aslında.

Neon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimlik resmini renkli çekip göndermen gerekiyor, Endişelenme doğru bir uygulama Türkiyedede tc numarası değil bu şekilde önlem olması gerekiyor aslında.

İlginiz ve alakanızdan ötürü teşekkürlerimi sunarım hocam, resimleri çekip verilen mail adresine yolladım sonuçu bekleyeceğim artık tekrardan teşekkürler.

Neon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[MENTION=72827]cagrierarslan59[/MENTION] hocam attığım maile cevap geldi, çevirebildiğim kadarıya elektirik ya da internet faturası falan istiyorlar, faturaların resmini ya da ttnet faturanın pdf'sini mail atsam olur mu?
Mail içeriği:
Hello,

Thank you for sending us the requested proof of ID. However to complete your account validation, we would require a proof of address such as a scan or picture of a paper utility bill (telephone, internet, electricity, etc) less than 2 months old, or, the original PDF file of an e-bill. Could you send us one of these please?

The proof of address has to match the information entered on the account. The proof of address has to be a different document than the proof of ID. Once we have this, we will be able to proceed.

Thank you for your understanding, and have a great day.

The OVH Validation Team
Make sure to visit our FAQ: http://docs.ovh.ca/en/faqs.html

cagrierarslan59

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[MENTION=72827]cagrierarslan59[/MENTION] hocam attığım maile cevap geldi, çevirebildiğim kadarıya elektirik ya da internet faturası falan istiyorlar, faturaların resmini ya da ttnet faturanın pdf'sini mail atsam olur mu?
Mail içeriği:

Ovh hosting sekterünün facebook adresidir güvenebilirsin yalnız ben sadece ehliyet resmimi atmıştım ayrıca ürün alırken sag üst secenekte ülkeni world olarak sectin mi ?

Neon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet seçtim kimliğe ait resimlere mail adresi üzerinden gönderdikten sonra yukarıda ki mail içeriği cevabı geldi.Sanırım hesap onayı için en az son 2 ay olmak üzere internet, elektirik vb faturaları istiyorlar bir yanlışım yoksa.

Neon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[MENTION=72827]cagrierarslan59[/MENTION] hocam kimlik fotoları ve internet faturalarını gönderdikten sonra hesabı onayladılar yardımların için teşekkür ederim, ovh hesap onayı için daha önce türkçe forumlarda bu konu hakkında hiçbir kaynak bulamamıştım. Teşekkürler tekrardan.

cagrierarslan59

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[MENTION=72827]cagrierarslan59[/MENTION] hocam kimlik fotoları ve internet faturalarını gönderdikten sonra hesabı onayladılar yardımların için teşekkür ederim, ovh hesap onayı için daha önce türkçe forumlarda bu konu hakkında hiçbir kaynak bulamamıştım. Teşekkürler tekrardan.

Mutlu oldun sizin adınıza bende zamanında çok uğraşmıştım :hmmm: iyi forumlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5