İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oy pusulasını karaladı, ömrünü bitirdi

Breezy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu sabah yine hergünkü gibi klasik bir şekilde kalktık, bir duş aldım ve kimse uyanmadan oy kullanayım geleyim ki sıra olmasın dedim. Olaylar burada başladı.

Yanımda seçim yasaklarından dolayı telefon götürmedim. Oy kullanacağım salona girdim bir bodyguard geldi dur arayacam dedi, telefon numaramı verdim ama telefonum evde ve kapalı o yüzden yarım saat sonra ararsan ulaşabilirsin dedim. Benle dalga mı geçiyorsun diyince dalga denizde olur gibi çok soğuk bir espri yaptım ve bu sıcakta birazcık üşüdük.

Neyse pusulamı almak için görevliye yaklaştığımda pusulamın arkasında bir çizik gördüm ve dedim ki sen benimle oyun mu oynuyorsun oyumu iptal mi ettiriceksin, yeni pusula ver bana dedim ve o pusulayı yırttım. Bir tane daha pusula verdi ama onuda ne ara çizdi anlamadım yine çizik ve bu sefer çıldırdım. Yıkarım bu okulu kafana adam ol *** dedim ve bodyguard a dedim ki polisi ara. O da ortamı buz gibi etti, "demin aradım üstünde telefon yoktu" gibi bir espri yaptı. Benim cinler tepeme çıkmış zaten durdurabilene aşk olsun.

Seçim sandığına tekme atınca yere düştü ve kırıldı. Tabi oylar geçersiz sayılacağı için üzülmüştüm ama iyice sinirlenmiş ve sonunda polis geldi ve pusula görevlisini göz altına altı. Bodyguard da yaptığı espriden sonra polis tarafından götürüldü. Uzun süreli hapis alacaklarını söylediklerinde içim ferahlamıştı.

Pusula başındaki adam en nefret ettiğim komşumdu ve çizikleri ben atmıştım. E hayat etme bulma dünyası.

E

Erturk

Misafir
Sonuç olarak "Kendim yazdım kendim oynadım" alanında güzel bir hikaye...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ben de okuyorum ne garip bir adammış diye geçiriyorum içimden :D

Breezy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben de okuyorum ne garip bir adammış diye geçiriyorum içimden :D
öleyimdir :şekil:

Bi süre inandım bu hikayeye ciddi ciddi,
Bende şimdi kendimden utandım ve zaman makineme atlayıp dönüyorum.
inanmayanlar utansın be :şekil:

:harika:

ovetto ile bir akrabalık var mı hacı? :)
tanımam ama kesin taklitçilerimden birisidir :hihi:

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bir ara harbiden ciddi cddi okuyordum sonradan farkına vardım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5