İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

oyakbank.com.tr

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
oyakbank ingbank olarak değişti biliyorsunuz, ama bahsetmek istediğim bu değil de sitelerindeki efekt :) hoş birşey yapmışlar.

www.oyakbank.com.tr

ilk girdiğimde heralde yönlendirirler filan dedim. baktım eski site duruyor. tıklıyım biryere filan derken birden site buğulandı :) ve yönlendirme başladı. güzel olmuş

Barcode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanki birşeyler anlatılıyormuş gibi yavaş yavaş silinerek kaybola olayı biraz tuhaf olmuş :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
degişim başladı mantıgı ile yavaş yavaş geciş yapıyor ama 1-2 haftaya direk yönlenir.

sanırım bunu oyak müşterileri ya ben oyak girmiştim başka bankaya girdi diye düşünmesinler diye böyle bir şey yapmışlar sanırım

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunun reklamı çok tuhaf ya ben zeytinyağı reklamı sandım önce. Logo da Gağassaray'la(Hakan Ünsal söyleyişi) Lions klübü ortak banka kurmuş gibi.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bunun reklamı çok tuhaf ya ben zeytinyağı reklamı sandım önce. Logo da Gağassaray'la(Hakan Ünsal söyleyişi) Lions klübü ortak banka kurmuş gibi.

aynen. ayrıca saçma olmuş biraz :) ve bankanın ismide çok saçma ingbank Türkçe'ye yakından uzaktan uymuyor ismi. bi de aslan koymuşlar ortaya :)

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ing bank türk değil hollanda merkezli. oyakı satın almış. yani yüzde bilmem kaçını. adını da öyle değiştirmişler. fortis de eski dışbank sonuçta. isimlerini türk bankaları vermiyor. satın alanlar koyuyor.

reklam şu babam bilmem nereli annem bilmem nereli, ben bilmem kaç yıldır türkiyedeyim diyen kişi miydi :) reklam stratejileri kötü

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
oyak bank iyi bankalardan bir tanesi idi heleki bizler için eft işlemlerinde hiç bir ücret almazlardı 6 aydamı 3 aydamı bi 15 lira keserlerdi kart parası oyle onune gelen seye para vermezdik işallah devam eder aynı kalitede..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Vakıf bank ve oyak akılandılar yavaş yavaş pastadaki paylarını arttırmak istiyorlar.Bence site geçişi olsun logoları ve adları olsun çok hoş olmuş.

Simasher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ing bank ismi pek güzel gelmedi bana bu arada akıllıca adamlar pr5i kaybetmek istememiş :p

Bütün müşterilerede yeni kart yollamışlar direk tabi eski asker üyelikleriyle oyağında müşteri sayısı hatrı sayılır sayıdaydı.

bu arada sitelerindeki animasyonlar falan güzel olmuş :)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isim benimde hoşuma gitmedi ama animasyon gayet hoş ve siteye girene yeni ismini gayet güzel tanıtıyor.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Flash'tan anladığım yavaş yavaş herşeyinizi değiştireceğiz.
Sizin hakim olduğunuz şeyler yavaş yavaş biz hakim olacağız.
Osmanlı'nın acısını çıkartacağız...

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

iyide abicim oyak özel bir şirket kime satarsa satar buna ben yada sen karışamayız..Türk parayı verdide oyak satmammı dedi.. Osmanlıyı acısını çıkartaz. Ozaman sen destek olmasana bu adamlara neden destek oluyorsun..

Hergünkactane yabancı mal kullandığına bir bak üzerinde giydiğin otosuna bindigin pcsisni kullandığın alıveriş yaptığın markalar içtiğin sigara oturduğun koltuk tuvalet kağıdın bile yabancı sen destek oluyorsun ozaman boyle bir dusuncen varsa kullanma..

Mlletimizin %40'ı evde yatsın sabah aşkam.. Sonra desinler ki bütün mallarımız yabancıya satılıyor.. ee kardeşim ozaman kur şirketi ver parayı sana satmayana sonra konuş..

Bu yüzden düşüncelerini tekrar bi gözden geçirirsen sevinirim..

A

a.ışık

Misafir
ING Bank hangi ülke merkezli banka buarada?
Paypal direkt bu bankayı kabul ediyor mu şu anda?? :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122

bukadar paranoya iyi değil profesyonel bir yardım almayı düşünmelisin :S

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ING Bank hangi ülke merkezli banka buarada?
Paypal direkt bu bankayı kabul ediyor mu şu anda?? :)
paypal'la ne alakası var.
fortis de türk bankası değil, paypal işlemi yapabiliyor musunuz? (veya citibank'dan?)

paypal bankanın menşeine değil, hesabın hangi ülkeye ait olduğuna bakar.
ing hollanda merkezli sanırım.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bankacılık anlamında bılemıyorumda reklam departmanları her şeyı yanlış yapıyor,
1 - gazeteye ılan verıyorlar tam sayfa ortasında şu şekılde ıbare var ing (inege bank) dıye okunur gıbı bir şey yazıyor
2 - bir banka reklamında ahçının hayat hıkayesını dınlıyoruz ısmıde o kadar uzun kı her seferınde donup tv ye bakıyorum
3 - reklam ahçı okulu reklamımı ? bıyografı mı? zeytin yağı reklamımı bellı değil, bence kendılerını hiç iyi tanıtmadıalr en azından ben boyle gozlemledım.
tabı farklı bır reklam duşuncelerıde olabılır...

sopratutto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçiş efekti güzel olmuş ama bi de şifreyi zorunlu değiştirtmeseler iyi olurdu. şimdikini daha yeni ezberlemiştim :D

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isim çok kötü yaw! tamam bunlar küresel oyuncular ama yerli ismi korumanın da bir yolu olmalı.vodafone yüz milyonlarca dolar para harcıyor en basitinden f1 de sponsor ama türkiyede durumu malum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5