İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyle bir site buldum ki ,yabancı hitli facebook sayfası olanlar yaşadı.

kilic27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilmiyorum biliyor musunuz ama ,her türlü website işini seo,backlink ,hit çekme,özellikle facebook sayfasına üye çekme gibi konularda reklam veriliyor ve talep de çok iyi.

Mesela 1000 sayfalık bir sayfası olan yönetici diyorki 5 dolara sayfanın 1 haftalık reklamını yaparım.

ya da diyorki

5 backlink yaparım senin için 5 dolara

ya da

başka birisi diyorki benim sitem için bir logo hazırlar mısın 5 dolara

ya da

Facebook sayfama 100 kişi İngiltereden getirir misin diyor

ve bunlar anlık reklamlar

Ya dası çok anlayacağınız. Internet ile arası iyi olan ,seo,webmasterlık işlerinden iyi anlayan ve ingilizce bilen arkadaşlar için iyi para kazanılacak bir site.

Bu siteden para kazanmak için ingilizceniz olması lazım.Her türlü net bilginden para kazanabilirsin.

Eğer facebook sayfanızda benim bu sayfamı paylaşırsanız bana küçük bir iyilik yapmış olursunuz.Teşekkür ederim.

http://www.facebook.com/pages/Interesting-Engineering/139188202817559

Site: fiverr.com

İyi çalışmalar..

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Yazıyı kaç kere okudum ama hiçbişey anlamadım. Sorun bendemi acaba ? Biraz daha açıklayaıcı yazarsan sevinirim..

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Biraz daha açık ve düzenli yazılabilirdi yabancı hitli degil yerli hitli facebook sayfamız var olmazmı ?? :)

kilic27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belki de aranızdan çoğunuz bu siteden iyi para kazanacaklar ama kimse benim isteğimi yapmadı.Ama olsun problem değil.Aslında yapmam gerekn linki belli bir menfaat karşılığında satmaktı ama sadece birşey rica ettim onu da takan yok.Bizim insanlarımızın ahde vefası eksik.

Site linki: fiverr.com

İyi çalışmalar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5