İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyna Kazan GoldenChase (Rehber)

Alpay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet dostlar. Normalde twitter ve facebook sayfası satarak internetten para kazanıyorum düzenli olarak. Normalde böyle oyunları oynamazdım ama arkadaşımın önerisiyle başladım. Oyunu öneren arkadaşım günde ortalama 5 dolar gibi bir para kazanıyor bu oyundan. Zamanla oyundan kazancınız katlanarak artıyor şuanda oyunda yeni olduğum için ödeme almadım o yüzden kanıt koyamıyorum fakat internette heryerde kanıtlarını görebilirsiniz. Her neyse biraz oyundan bahsedeyim çok basit bir oyun cüce satın al ve yat gitsin :şekil: ...

Yukarıda verdiğim linke tıkladıktan sonra sing up tan kaydoluyoruz. Referansımla kayıt olursanız sevinirim sizin bir kaybınız olmaz. Siz oyuna yatırım yaptığınızda bir miktarını sistem bana hediye eder. Yani tekrarlıyorum kaybınız olmaz.

*Üye olduktan sonra sol menüde Daily Bonus'a tıklıyoruz ve bonusumuzu alıyoruz. Alttaki listenin en üst sırasında kaç gold kazandığınızı göreceksiniz. Her gün (24 saatte bir) bu bonusu alıyoruz. Günlük bonus 10-100 gold arasında değişir. Şuana kadar en yüksek 83 gold kazandım buradan.

*Oyunda kristal sistemi var. Ve aldığımız cüceler belirli bir miktar kristal üretiyor. Storage bölümünde kristallerimiz birikiyor. İstediğiniz zaman toplayabilirsiniz kristaller yok olmaz. Storage den topladıktan sonra Trade shoptan satarak kristalleri golda çeviriyoruz (100 Kristal = 1 Gold).

*Dwarf Cave bölümüne girip cüceleri satın alabilirsiniz. Buradan cücelerin saatlik kristal üretimlerinide görebilirsiniz. Oyunun en güzel yanlarından biriyse aldığınız cüceler asla kaybolmaz, veya çalışma sürelerini uzatmanıza gerek olmaz 7/24 size çalışıp üretim yaparlar :tili . Oyunda 7 adet cüce var. Bu cücelerin 5 tanesi kristal üretirken 2 tanesi puan üretir. Puan üreten cüceler haliyle çok pahalı misal günlük 2 puan üreten "Dopey" adlı elemanın fiyatı 185.000 gold. Oyunda 1 Puan = 1 dolara denk geliyor yani dopey cücesi tek başına günde size 2 dolar kazandırabiliyor. Bu cücelerden satın alma sınırınızın olmadığını da düşünürsek uzun vadede oldukça kazandırabilecek bir oyun :bira: .

*Oyunda 21 oyanayabiliyorsunuz. Birçoğunuz bilir 21 oyununu 50 gold basıp 90 gold alabilirsiniz.

*Kazandığınız goldların %70 i purchase, %30 u cash out kısmına aktarılır. Cash out kısmındaki parayı çekebiliriz. Purchase kısmındaki paraylada oyunda cüce almaya devam edebiliriz. İsterseniz cashout kısmındaki paranızı purchase kısmına %20 karlı bir şekilde aktarabilirsiniz. Bunu yapabilmeniz için cashout kısmında en az 1000 goldunuz olması gerekiyor.

*Ek olarak menüdeki cashier kısmında oyuna yapacağınız yatırım sonucu kac gold alacağınızı gösterir. 1 dolarlık yatırım 3500 golda eşit. Profit Cale sistemi yeni geldi buradan kaç cüceden ne kadar kazanabileceğinizi hesaplayabilirsiniz. Order payment kısmından ödeme alabilirsiniz. Min ödeme limiti 1 dolardır, yada aktif referansınızın olması gerekiyor. Şuanda paypaldan ödeme alamıyorsunuz fakat başka ödeme araçları ile paypala aktarabilirsiniz (Egopay tercihimdir).

*Arkadaşlar mümkünse oyuna para yatırın 1 dolarlık bir yatırım bile sizleri 1.5 - 2 ay ileriye taşır. İlk yatırımınızı yaptığınızda ekstra cüce bonusu alırsınız bu yüzden ilk yatırımınızı en azından 10-15 dolar kadar yapabilirseniz çok hızlı gelişim sağlarsınız. Yatırım yapmayacaksanız Daily bonusları hiç aksatmadan almaya özen gösterin.

Arkadaşlar sizlere dilim döndüğünce oyundan bahsetmeye çalıştım. Oyun ile ilgili sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz. Referansımla üye olursanız hem siz hemde ben kazanmış olurum hepinize iyi günler bol kazançlar :muck: .

Alpay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
görmemişim hocam fakat senin konuda sadece oyunu tanıtmışsın rehber yoktu, en azından ben görmedim forumda

darklordtyana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş önce kendin bi yatırım yap ondan sonra heveslendir başkalarını

Alpay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş önce kendin bi yatırım yap ondan sonra heveslendir başkalarını

Yatırım yapıcam zaten yüklü bir yatırım yapıcam, çok yakın arkadaşlarım buraya yatırım yaptı fazlasıyla geri alıyorlar zaten onların yüzünden başladım, sanırım yazıyı yam okumamışsın

darklordtyana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam okudum şu an günde 1 dolardan fazla cashoutum var alt üye yatırım yapmadan sana birşey kazandırmaz zaten

Alpay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam okudum şu an günde 1 dolardan fazla cashoutum var alt üye yatırım yapmadan sana birşey kazandırmaz zaten

Evet biliyorum. Şimdi PayPal'daki 20 doları buraya yatırmak istiyorum fakat paypaldan buraya direk para yatırılabiliyormu? yada dolaylı yoldan paypal hesabından buraya para nasıl aktarabilirim hocam bilgin varmı? arkadaşım online olmadığı için soramıyorum..

RooTsGhosT

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet biliyorum. Şimdi PayPal'daki 20 doları buraya yatırmak istiyorum fakat paypaldan buraya direk para yatırılabiliyormu? yada dolaylı yoldan paypal hesabından buraya para nasıl aktarabilirim hocam bilgin varmı? arkadaşım online olmadığı için soramıyorum..

Paypal hesabınız turkiyede ise direk yurtdışına ödeme yapamazsınız... önce banka hesabınıza çekip kredi kartı ile ödemenizi gerceklestireceksiniz....

darklordtyana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
goldenchase oyunu aslında bir hyip benzeri sitesidir.Şu an için ödemeler sadece payeer sistemine yapılmaktadır.oyuna liqpay kullanarak 40 usd yatırdım.daha sonra payeer da biriken 20 usd yide tekrar oyuna yatırdım.Paypalı bu oyun için kullamazsınız türkiyedeki bir bankadan usd heasbı açıp payeer da biriken paranızı oraya istemenizi tavsiye ederim.

giray123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YARDIM

Oyuna bir turlu para yatiramadim . ne yapmam gerektigini soyleyebilecek var mi ayrintili bi sekilde

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5