İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

oyna65 bu ay ödeme alan ?

B

besturk.net

Misafir
oyna65'den bu ay ödeme alan varmı ?
Geçen ay hangi günlerde ödeme yapmışlardı ?

M

mmclk

Misafir
bu ayın 10'unda ödeyeceklermiş geçen ay 1 günlük gecikme ile 11 nde almıştım

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normalde ayın 10'unda yaptıklarını söylüyorlar fakat bana geçen ay ayın 15'inde geldi

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitem üzerinden kazandığın paralar haram olsun

inş acısı çıkar senden

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) noldu yaf niye haram ettin o parayla alacağı kokoreçler boğazında kalacak adamın şimdi

G

Gencadam

Misafir
Bu sponsor ile ilgili çok spekülasyon oldu farkında mısınız? Ama kimse çıkıp da mesele budur demiyor. Birileri sürekli bir şey atıyor ortaya ama gerisini açıklamıyor ve milleti muallakta bırakıyor. Arkadaşlar, ya açıklayın ne olduğunu ya da hiçbirşey söylemeyin. Ben ve eminim benim gibi çok kişinin kafasında soru işareti bırakıyorsunuz.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş sponsor ödüyor

çok para kazanıyo millet ve kimseyle paylaşmak istemiyor sebep bu

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genç adam yukarıda verdiğim konuyu takip edecek olursan yaşadıklarımı görürsün.Bu yaşananlar bir çok arkadaş içinde geçerli sanırım.Sorun burada

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
h4x0r' Alıntı:
sitem üzerinden kazandığın paralar haram olsun

inş acısı çıkar senden
çok para filan verdiği yok, play65 banneri yerine adsense kodu koy kat kat fazlasını kazanırsın.

H

hknylmz

Misafir
Şimdiye kadar ödemelerde hiç sorun yaşamadım. 2 aydır ödeme alıyorum bu ayki ödemede ayın 10 u gibi gelir.

Ayrıca ingilizcesi olmayıp yardım almak isteyen arkadaşlar [email protected] buraya türkçe olarak mesaj yazabilirsiniz.
Saolsun bir çok konuda kendisi bana yardımcı oldu.

H

hknylmz

Misafir
tcads8xg.gif

En son aldığım ödeme.
tcads üzerimden üye olmak için tıklayın

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
play65.com ödemelerine devam etmektedir kazandırmıyor diyen arkadaşların bu arkadaşlardan tavsiye almasi yararlı olabilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5