İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

oyna65 :( bu ne ya

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Date Clicks Downloads Funs Reals Frauds Payment

Total: 805 75 24 0 0 $0

arkadaşlar fun üye başına 0,50 vermiyormu ee bende kazanç sıfır ayrıca downloadda da bişey yok ne yapmam gerekir boşa gidiyor :eek:

24 fun uye var neden acaba öle foruma baktım geçmiş yazılarda uyelerden kazanmam için mail atmam gerektiğini yazmışlar bazıları eğer yalnış anlamadıysam
:rolleyes:

E

eXTRa

Misafir
korkma.. istatistiklerde para olarak göstermiyor.. sen 14$ kazanmışsın :D

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl yani

ya arkadaşlar anlamadım herkes nekadar kazandığını göre biliyor nasıl istatistiklerde gözükmüyor geçen arkadaşlar o ben şukadar kazandım ben şukar kazandım diğe yazıyoırdu burda :p peki kazancı nezamn görecem eXTRa kardeş

Mp3Powers.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fun player sistemine geçmek istediğimi bildiren bi mail attım fakat artık bu sistem kullanılmıyor diye cevap geldi, sanırım eski üyeler için geçerli bu sistem.

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni bir başlık açmadan buradan sorayım dedim.

play65 ne zaman ödeme yapıyor ve minimum ödemesi nedir acaba.
Ayrıca %25 komisyonlu çalışıyorum. Bu oyunculardan %25'i ne kadar süre boyunca alacağım.

Şimdiden teşekkürler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5