İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyna65 cpa-share olayı?

seyyaq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba .Oyna65 den söyle bi mail geldi!

Hello Serkan,

Thank you for your e-mail.

In regards to your payment of $50 for displaying our banners, I have
forwarded your request to the relevant person. (
<http://www.seoconcept.com/AdBanner.asp>
http://www.seoconcept.com/AdBanner.asp

html code www.******.com

I apologise for the delay.

However in answer to your question re Fun players, your commissions are set
at CPA-cost per acquisition which means that you will only receive payment
for each *REAL player. *(A player that deposits REAL money)

Sedat, I would be grateful if you would translate this for me please and
send to Serkan.

Kind regards

Annette

50 $ lık kısımda yanlıs anlaşılma olmus,
ama asagıdaki sanırım uye olurken share olmusum.CPA şeklinde olucakmısım.Şimdi 100 $ yakın paramı alamıyorum.yANİ ben uye yaptıklarıma 0,5 $ alıcaktım ben yanlıs uye olmusum uye olup para yatıranlardan yuzde alıcakmısım.Bana birisi bir mail ornegi yazsında para mı alayım uyeligimi cpa ya geçirsinler.

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı olayı bende yaşadım. üye olurken cpa yı seçmişsin ve cpa açılımı olarak click per acuqion gibi birşey diyolar ve karşılığıda real playerlardan para alırsın oluyor. fun üyelerden para alabilmek için CP Fun diye bişi varmış onuda direk seçemiyosun incelendiken sonra onlar ayarlıyo galiba tam olarak anlayamadım bende bugün cevap geldi kesin sounç aldıktan sorna yazıcam tekrar

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda arama yaparken buldum da..

hknylmz' Alıntı:
ücretsiz üyelerken kazanmak istiyorsan bunu özel bir maille bildirerek üyeliğini "CPA FUN" a geçirmen gerekiyor. Formda bu CPA FUN yok. Formdaki CPA ise paralı üyeliklerden kazanmanı sağlıyo.

yazıyordu.Az önce kayıt oldum ben de oyna65'e..Ücretsiz üyeliklerden para kazanmak için ne yapmak gerekiyor..Birileri anlatırsa çok iyi olacak :)

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mail atmam gerekiyor da, ne yazacam maile ?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maile ne yazmam gerekiyor arkdşlar..Hesap güncellendi 0$ yazıyor :)

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fun zamanında üye olmuşların mail atmalarına gerek varmı? Bayağı eski üyelerdenim ama kullanmadım da.

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar FUN ' a geçebilmeniz için, öncelikle ya 1000 Fun üye yapacaksınız yada 1 ay boyunca trafiğinizi incelicekler direk geçirmiyolar.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sorumu yinelesem?
Denemek için geçen hafta kullandım ve 90 Civarında üye yaptım, ama 6,7 ay önce üye olmuştum. Yani Fun üye başına 1$ verilirken, ama kullanmamıştım.

Bir ödeme belgesi var, onu da imzalayıp mail attım ama herhangi bir geri dönüş olmadı.

Acaba bu 1000 fun üye zorunluluğu eski üyeler içinde geçerlimidir?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5