İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

oyna65 eski uyeler

P

phoenix

Misafir
bir arkadasimdan duymustum oyna65 yukleme basina eski uyelere 1$ veriyormus ben mayis 2005 de uye olmustum. bildiginiz gibi biz funlari parayla carpiyoz cunku gostermiyor kazanclarda ama artik 0.5$ ile carpiliyormus. ben uye oldum mayis 2005 te ama kullanmadim hic sadece uyeligim vardi. bu aydan itibaren baslatsam 1$ mi alirim 0.50 mi alirim ?

masterdolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski üyeler 1 ile başladı sonra 0,5 indirdildi die biliorum ben

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben 7-8 aydır üyeyim. Eski üyeler 1 dolar alıyor evet. Yeni üyeler de 1 dolar alıyor :) Ratio nuzun durumuna bağlı. Kaç tane paralı üye çıkarttığınıza bağlı.
Son 2 aydır çok güzel bir kampanya var. iyi ücretsiz üye çıkaranlar 1 doların üstünde para kazanıyor. 250 ücretsiz üye çıkarırsanız mesela 150 dolar da bonus veriyor ve 250 üye için 275 dolar kazanmı$ oluyorsunuz. 500 üye de 350 dolar bonus. Her$ey süper. CPFun üyesi olabilmek için doldurmanız ve imzalamanız gereken 2 belge var. Formalite belgeleri. Ayrıca ödemeyi almanız içinde bi belge imzalatıyorlar. Imzalayıp scanlayıp faxliyorsunuz ya da Paint i açıp imzaliyorsunuz. Atilan maillere falan pek cevap vermiyorlar ama ödemeler aksamıyor ve bol bonuslu gönderiyorlar.

Yeniden üye olmak isterseniz alt üyem olun sevinirim.
Gerekli her türlü yardımı msn den yaparım : [email protected]

Referer linkim : http://affiliates.tcads.net/?ref=6579784

Alt üyem olduysanız msnimi de ekleyin yapmanız gereken formaliteleri anlatayım. Doldurmanız gereken formlar var bende. Görü$mek üzere.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben deneme amaçlı üye oldum..
3 günde 30 dan fazla download var ama kazanç : sıfır görünüyor.
sebebi ne olabilir?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Yapmanız gereken, ortak programımıza başvurunuzu yapıp tracker kodlarınızı almanız , ödeme bilgilerinizi girip ve size verdigimiz kodlar ile tavla oyuncuları göndermeye başlamanız .Bunun sonucunda gönderdiğiniz her ücretsiz üye için (CPF) minimum 0.25 $ (25 cent ) ile maksimum 1 $ kazanacaksınız.Yada her paralı üyelik için (CPA) 70 $ kazanacaksınız.

Tercih edebiliceginiz ortaklık modellerimiz : CPA FUN : Bu sistem ile Play65'e göndericeginiz her bedava parasız üyelik için 0.25 $ kazanıcaksınız. Günde yüzlerce üye gönderebilir yüzlerce dolar kazanabilirsiniz.
CPA (prim): Yapacağınız her paralı üyelikten 70$ kazanacaksınız.Tavlanin populer bir oyun olmasından dolayı çok rahat onlarca paralı üye çıkarabiliceksiniz.
detaylı bilgi : http://turkish.tcads.net/urunlerimiz.htm

0 gözüküyor ama arıza var diye.Funs kaçsa o kadar kazanmış oluyorsun.Onu 0,25 ve 1 dolar arasında değişen parayla çarpıyorlar ( mış .)

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Uyelik formunda fun goremedim :)

campaigns
*please select the products you will promote

Play 65.com - Online Backgammon on:
CPA Share

bu belge imzalamakda yenimi cikti aylik ziyaretci aylik sayfa gosterimini anladim Main site UU per month nedir bunu anlamaidm

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
uppp
yokmu bilen
sanirm sadece eski uyeler fun olabiliyor :)

G

Gencadam

Misafir
Promosyon falan ar diyor ama, ben 10 günde 500 fun çıkartıyorum neredeyse, ama bonus falan almadım hala. Real de çıakrtıyorum birkaç tane. Hesabım da fun başına 0.5 sistem.

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her paralı üye 70 dolar sayılmıyor. Normal üyeler 25$ alır. ayda 10 real cıkarırsanız bir üst üyeliğe geçirilir. evinize sözleşme gelir imzalar kıbrısa geri yollarsınız (gitmediğinden eminim. Ptt ile malum) real üye basına 50$ almaya baslarsınız. ayda 20 real cıkarırsanız 70$ sisteme geçersiniz.

ayrıca real üyeler FUN bonuslarından yararlanabiliyorlar...

Bence oldukça güzel bir sponsor... İçeriğiniz uygunsa mutlaka kullanın...

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TCADS den bugün ödeme geldi :) Çok iyi miktar. Bonuslarda cabası. Adsense'den bile çok seviyorum bunları.
Eğer CPA ya da Share programlarına üye iseniz o Fun üyelerdende bonus alıyorsunuz. Ama Fun ba$ına ödeme alıyorsanız zaten ayrıca yine Fun üyelerden bonus vermiyor.

$imdi üye olursanız CPA ya üye olun. Bu sayede hem paralı üyeliklerden 25$ hemde Fun üyeliklerden üye ba$ına 70 cent falan kazanacaksınız.
CPA üye oldunuz diyelim.
50 Fun üye çıkarırsanız = 50 dolar
250 Fun üye çıkarırsanız = 150 dolar
500 Fun üye çıkarırsanız = 350 dolar

alacaksınız. Yani Fun üye ba$ı yakla$ık $0,70 - $1 arasına geliyor. Bu oran çok iyi. Ayrıca paralı üyeliklerden de 25$ alıyorsunuz.

Bu referer linkim : http://affiliates.tcads.net/?ref=6582065
Referer üyem olursanız sevinirim. Msn adresimde : [email protected]
Yardımcı olurum.

Görü$mek üzere.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5