İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyumsana.com pr4 ve müthiş bir kitlesi var aynı zamanda www.eksianket.com

progressivepassion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar alışılmışın dışında reklam teknikleri ile farklı seçenekler mutlaka gözden geçirin...

OYUMSANA ÖZEL (KAMPANYA)
Tüm sayfayı çarpıcı resimler ile kaplayarak, (Full Page Reklam Tekniği) tanıtmak istediğiniz markanızı,sayfanızı...vb en iyi şekilde internet kullanıcılarına sunabilirsiniz
Aylık : 100$

Seçenek 1
Anasayfa Giriş Anketi - Grafikli Olan Bölüm
Seçilen Mevcut Anket Grafikli (Flash) + Reklam
Siteye Her Giriste Büyük Boy 1 Kez Gösterilir
Tanitim Yazisi Reklam Grafik Hersey Konulabilir.
Ürün veya firmanİzİ Oyumsana`da bulunan anketlerle destekleyerek tanıtım ımkanı.
Aylık : 50$

Seçenek 2
Anasayfa Giriş Anketi
Özel Anket (3 Ankete Kadar)
Herhangi bir ürün veye firma için özel anket seçenegi..
Soru seçenekler reklam veren tarafından belirlenerek kullanıcıların oylarına sunulur.
Siteye ilk girişte bütün kullanıcılar tarafından görülür ve giriş sayfası anketleri çok daha fazka ilgi görmektedir.

Seçenek 3
Üst Banner
Sayfada Sürekli Olarak Gösterilmektedir.

Seçenek 4
Anket Üstü Reklam
(Konu seçimi yapİlabilir)

İlgili olduğunuz alanlardaki anketlerinin hemen üst kısmında reklamlarınız yer alır.
Seçilen kategoriye göre değerlendirilir. Kategorinin popülerliliği sırasına bağlı olarak 5$ -20 $ arası ücretlendirilir (Aylık)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5