İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun cd leri pc de nasil oynaniyor?

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimde en az 10 oyun cd si var ama takiyorum hadi oynayayim diyorum ama hic bir tusta oynamasini beceremiyorum :)
iyide bu oyunlar nasil oynaniyor? oyun adlari bagzilari sunlar..
BLACK HAWK DOWN
BATTLE ENGINE aquila
GAMES POWER
HALF LIFE 2

daha bircok cd acaba pc m de bir eksiklikmi var..arkadaslar bundan anlayan ve yardimci olmak isteyen varsa. msn den bana yardim etsin lutfen
msn : [email protected]

B

Bedavalar-Net

Misafir
´oynayayim diyorum ama hic bir tusta oynamasini beceremiyorum´

Nasil´?Oyunlari kurduktan sonra oyun ekranda görünmüyormu?Yoksa oyuna girdikten sonra oyunu oynayamadinmi?Birinci secenekse grafik kartin yada pc nin hizi yeterli degil.Ikinci secenekse eger options kismina gir oyunun,sanirim orada klavyedeki kontrol tuslarini bulabilirsin,kendine görede yön tuslarini düzenlersin.

selamlar

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yukleniyor ve aciliyor ama yerimde sayiyorum;) yani hangi tusa bassam ya ilerleyemiyorum yada oynatamiyorum..optionslarda bagzilari karisik bulamiyorum

Hazar17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hehehehehe
kardeş w e d veya ileri geri tuşlarını dene ilerlersin

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pc özeLLikLerini de yazarsan daha iyi cevapLar alabiLirsin...

işLemcin nedir ?
Ram'in nedir ?
Ekran kartın nedir ?

BunLar cok önemLi.. Cünkü her oyun her sistemde açıLmayabiLir meseLa HaLf Life 2 yüksek performans isteyen bir oyundur..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5