İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

OYUN FLASH KODLARI YA DA EMBED HERNEYSE

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bir oyun sitesi kuracağım .oyunları elle ekleyeceğim.ancak oyun alacak site bulamadım.daha doğrusu site buldum da ben oyun oynanırken hiç bir şekilde neresine tıklanırsa tıklansın oyunu aldığım siteye gitmemesi lazım.bu tür oyunları nereden alabilirim?

hikaye

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
flashların içine müdahale edemeyeceğin için imkansız gibi bişi dedğiniz.

T

trgy

Misafir
En baştan yaptırabilrisiniz bu tür oyunları ve bildiğim kadarıyla basit bi oyun bile çok uğraştırdığı için 1000$ civarı fiyatlar istiyorlar 1 oyun için.

dreamx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Belki yasal olmayan birşey ama flash programı kullanabiliyorsan %60 oyunları editlyebilirsin özellikle eski oyunlar editlenebilir kolayca.

Flashların içine mudahele edilemez demiş bi arkadaşımız ama gayet güzel ediliyor tabi yapımcı bunun önlemini almadıysa ki genelde alınmıyor.

Nasıl yaparım dersen ve flash programını kullanmayı orta düzeyde biliyorsun yani giden sitenin linkini editleme ve resmini değiştirme gibi...

Nasıl yapılacağına dahi ufak birşey anlatayım eğer ayrıntılı istersen yazabilirim.

SWF Decompiler programı ile indirdiğin swf leri fla ya dönüştürmelisin, bilgisayarında flash 8 ve Flash cs3 olmasını öneririm oyunu fla dan ilk çevirdiğinde hiç ellemeden önce bir çalıştır swf ye dönüştürerek çünkü boşa zaman harcarsın bozabiliyor çünkü dönüştürürken sonra editlemek istedğin yeri editleyip oyun ayarlarını bozmadan kaydetip çık.

Sana önerim ise sponsor siteler var flash oyunlar için, sana kendi oyunlarını eklemen için download izni veriyorlar, ve siteden gönderdiğin hit e karşılık sana hit gönderiyorlar veya paraya çeviriyorlar bu siteleri paylaşmam reklama girermi bilmiyorum yöneticilerden biri izin verirse bir kaç örnekle açıklarım onlarıda. Zaten bütün oyunlarda reklamlar var sen siteni iyi bir oyun sitesi haline getirene kadar oyunları böyle yerlerden temin et hiç olmazsa bir karşılığı olur.

T

trgy

Misafir
Belki yasal olmayan birşey ama flash programı kullanabiliyorsan %60 oyunları editlyebilirsin özellikle eski oyunlar editlenebilir kolayca.

Flashların içine mudahele edilemez demiş bi arkadaşımız ama gayet güzel ediliyor tabi yapımcı bunun önlemini almadıysa ki genelde alınmıyor.

Nasıl yaparım dersen ve flash programını kullanmayı orta düzeyde biliyorsun yani giden sitenin linkini editleme ve resmini değiştirme gibi...

Nasıl yapılacağına dahi ufak birşey anlatayım eğer ayrıntılı istersen yazabilirim.

SWF Decompiler programı ile indirdiğin swf leri fla ya dönüştürmelisin, bilgisayarında flash 8 ve Flash cs3 olmasını öneririm oyunu fla dan ilk çevirdiğinde hiç ellemeden önce bir çalıştır swf ye dönüştürerek çünkü boşa zaman harcarsın bozabiliyor çünkü dönüştürürken sonra editlemek istedğin yeri editleyip oyun ayarlarını bozmadan kaydetip çık.

Sana önerim ise sponsor siteler var flash oyunlar için, sana kendi oyunlarını eklemen için download izni veriyorlar, ve siteden gönderdiğin hit e karşılık sana hit gönderiyorlar veya paraya çeviriyorlar bu siteleri paylaşmam reklama girermi bilmiyorum yöneticilerden biri izin verirse bir kaç örnekle açıklarım onlarıda. Zaten bütün oyunlarda reklamlar var sen siteni iyi bir oyun sitesi haline getirene kadar oyunları böyle yerlerden temin et hiç olmazsa bir karşılığı olur.

Son söylediğin kısmı ben de merak ettim. Bu arada anlattığınız yöntemi bildiğim halde söylemek istememiştim. Bazı şeyler söylenmese daha iyi olur diye düşünüyorum. :)

dreamx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Son söylediğin kısmı ben de merak ettim. Bu arada anlattığınız yöntemi bildiğim halde söylemek istememiştim. Bazı şeyler söylenmese daha iyi olur diye düşünüyorum. :)

Artık bilinen kolay bir yöntem eskisi gibi saklanacak birşey olduğunu düşünmedim zaten flash programı kullanabilcek bir adam bu yöntemi ya çözmüş oluyor yada uğraşmadığı için bilmediği birşey oluyor.

Son söylediğim yönteme gelirsek de mesela mochimedia.com diye bir site var güzel bir sistem kurmuşlar zaten piyasaki çoğu oyun ya ordan çıkma yada onların adsense reklamları var içerisinde üyeliğini alıp sisteme aktive olman gerekiyor ondan sonra zaten oyunları indirme linklerini vs lerini veriyorlar.

2.bir site söyleyeyim oda gamesfree.ca buda iyi oyun sitelerindendir izin verdikleri oyunları sitene koyabiliyorsun ve sitenden giden hitlere karşılık sana geri dönüşü sağlam oluyor mesela ana sayfadan link veriyor ki böyle bir siteden link almak herşeyin değişmesine neden olur sitenin kalitesi için.

Bu arada paraya çeviren sistem mochiemedia ve öneririm güvenli dir yaklaşık 25 tane sitemde kullanıyorum adsenseden sonra oyun sitelerine en çok para getiren sistem budur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5