İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun+işlemci

TıLSım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar benım celeron 433 işlemcim vardı...oyunları sorunsuz oynuyordum fakat cok yavaslardı...ıslemcımı PIII 550 ıle degıstırdım...wındowsta felam hıcbır problem olmamasına ragmen sadece oyun oynamak ıstedıgımde oyun acılırken sıyah bır ekran gelıyor oyun acılmıyor makına oyle kalıyor...cozemedım neden...ekran kartım creatıve rıva Tnt2 32 mb...ısletım sıstemım ıse XP Professıonal...yardımcı olursanız sevınırım...

hacspectrum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım Xp işletim sistemi ile oyunları oynaman sana yavaşlık oluşturabilir ve oyunların XP destekli olup olmadığına da dikkat etmen lazım

Asıl önemli olan ram'in Her işletim sistemi kendisine göre bir değerde ram'e ihtiyacı vardır .

Senin işlemciden düşük eğer ram'in de düşükse makina zorlandığı için kilitlenmesi çok doğal sana önerim ram'ini yükseltmek yerine sistemini değişitir. Sorunun çözüleçektir.....

KKM_THEMASTER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hoca sen naaptın???

98 kullanmak warken XP de neyın nesı bea....
sen git 98 kur rahatlatırsın hemde makıneyı hemde performans yanında oyun sorunları (oyunun sıstem secmesı gıbı) azalır..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5