İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun kelimesinde birinci değişmiş

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Uzun zamandır kral oyun mynet arasında gidiyordu sanırım bugun ben yanılmıyorsam eger spam sayfalarına rastladıgım site birinci olmus. Sırrını sormak ogrenmek isterdim ama ... herneyse forumda cok yazıldı cizildi ama bu site bikaç ay gibi sürede girdi oraya. Yine yanılmıorsam eger spam tarzı sayfalardan dolayı google bu toleransı nasıl gosterdi onu da merak ediyorum.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyun99 diye bir site, oyun kelimesinde yarış cok hızlı devam ediyor

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kaliteli ve orayı hakeden bir site tartışmanın mantığı yok :)

:) oyun sozcugunde ilk sırada hatta sayfada cıksam bende hakedecek siteyi masrafı yapabilirim sanıorum . ama oraya gecmeden once hakediormuydu bilemiorum. cok kelimve avında gördüm o siteyi . herneyse belki bigun bizimde olur ne diyelim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
:) oyun sozcugunde ilk sırada hatta sayfada cıksam bende hakedecek siteyi masrafı yapabilirim sanıorum . ama oraya gecmeden once hakediormuydu bilemiorum. cok kelimve avında gördüm o siteyi . herneyse belki bigun bizimde olur ne diyelim.

bakma neolur çalış seninde olur:)

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben çok çalışıyorum ama olmuyo :D çok zor oralar sitenin şarap gibi olması lazım backlink inde sağlam olması lazım şarap + meze :D

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben çok çalışıyorum ama olmuyo :D çok zor oralar sitenin şarap gibi olması lazım backlink inde sağlam olması lazım şarap + meze :D

senin isler gene tıkırında :) alıosun baya hit. biz bi adam edemedik. indexservers faciası 6 bin den aldı yere carptı bizi ... sen toparlamıssın ne guzel.

backlink yapalım baska elden ne gelir zaten.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sadece oyun degişmedi bir sürü popiler kelimede degişşiklik var sohbet kelimesimndede degişme var

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Gazeteler kelimeside bir süre önce değişmişti ve şu sıralar google da sık sık değişim oluyor.
Ve çalışan hak eder derim.

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demek ki neymiş çok eski olmak o kadar da önemli değilmiş ;)

M

MasterTR

Misafir
hak ediyor derken ne bakimdan hak ediyor onu yazarmisiniz? yaptigi spamlarlami hak ediyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5