İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun Meraklısı'na Editör Aranıyor !

oyunmeraklisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar.Ben Umut Aldi.Oyun Meraklısı'nın Sahibiyim.Siteyi açmamda ki amacım oynadığım veya oynayamadığım oyunları belirli kesimlere ulaştırmak.Sitem'de En Güncel Oyun Haberleri,Video İncelemeler,Video Haberler,Haberler şeklinde bir sürü kategori bulunmakta.Video İncelemeler ve Video Haberler Bölümü genellikle kendi seslendirmelerimiz ile oluyor.Ancak Gameplay,Trailer gibi videolar orijinal videolar oluyor.Oyun haberlerimizi,incelemelerimizi tamamen kendimiz yorum katarak yazıyor olmakla beraber hiç bir siteden alıntı yapmıyoruz.Sitemize Günlük Tekil Ziyaretçi Sayısı 30 ile 120 Arasında değişmektedir.En fazla 120 Gördük. :) (7 Günlük Aktif Bir Site)

Şimdi sizden istediğim özellikler.

Türkçe dilini doğru konuşma ve yazma,(Selam yerine slm yazma,Ya yerine yha yazma gibi şeyler olmayacak)
Oyun sektöründe devamlı güncel bilgilere sahip olma,
Haberlerde asla ve asla (Ç)alıntı yapmama,
Wordpress sistemi üzerinde etkin kullanım bilgisine sahip olma,
Editör Kullanıcı adınız da yabancı karakterler bulundurmama, (Kendi isminiz olursa daha iyi olur)
15 Yaşından Büyük Olma,(Yaşınız küçükse davranışlarınıza göre alım yapılacak)

İsteklerim şimdilik bu kadar şimdi başvuru formuna gelelim.

"
Ad & Soyad :
Yaşadığınız Yer :
Doğum Tarihiniz :
Daha Önceden Deneyimleriniz Varsa Yazınız :
Editör Olmak İstediğiniz Bölüm :"
Başvurularınızı P.M Yoluyla Atabilirsiniz !

Not : Gönüllü arkadaşlar aranmaktadır.Site kâr yapmaya başlarsa elbetteki ödüllerini alacaklardır.

KaptanCe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam bana sitenizin linkini özel ileti olarak yollayabilir misiniz ? Kontrol etmek istiyorum. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5