İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun oyna kazan

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar internetten oyun oynayarak kazanacagımız siteleri yazar mısınız ?ödeme şeklinide yazın lütfen ayrıca yabancı olsada olur sadece türkiyeye ödeme yapsın :rolleyes:

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.tavla.in yani play65 yuzde yuz odeme

saygilar

arti web site sahipleri icin bedava uyelik basina 0.5 $ odeme yapmasi ilede guvenilir bir sponsor

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
peki özellikle yabancı sitelerden paypal dısında kazanclarımı nasıl alabilirim??

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaws

arkadaşlar benim anlamadığım bi şey var

şimdi bakın mesela bunlardan herhangi birine uye oldum örneğin bir site uye olur olmaz bana 15 dolar bonus veriyor bunu paypala ödeme limiti 20 dolar 20 dolar yaptığımda paypaldaki mail adresimi verirsem paypal mailime geçermi paralar

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
okdr beleş değil... yani mesela 15 dolar bonus veriyor senin o parayı çekebilmen için 150 $lık oyn oynaman gerekiyo
150 dolarlık oyun oynayıp hala hesabından +20 $ para bırakabildiysen çekebiliyosun ama her site için rakam ve sistem farklıdır... bazı siteler çekmene asla izin vermez...

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
skilljam'da gerçek para yatırana kadar paran dolar olarak gözüküyor, Daha sonra 20$ dolar olduğunda oyuna devam edebilmek ve paranızı geri çekebilmek için minimum 10$ yatırın diyor. Yatırıyorsun ve kazandığın 20 dolar da puan haline geliyor. :D

Tek bir avantajım oldu o da yatırdığım 30 $'dan sonra inboxdollars ta ki hesabıma 10$ civarı para yansıdı.

Üye olmak isteyenler referralımı kullanırsa sevinirim :D
http://www.inboxdollars.com/?r=sepya

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sepya' Alıntı:
skilljam'da gerçek para yatırana kadar paran dolar olarak gözüküyor, Daha sonra 20$ dolar olduğunda oyuna devam edebilmek ve paranızı geri çekebilmek için minimum 10$ yatırın diyor. Yatırıyorsun ve kazandığın 20 dolar da puan haline geliyor. :D

Tek bir avantajım oldu o da yatırdığım 30 $'dan sonra inboxdollars ta ki hesabıma 10$ civarı para yansıdı.

Üye olmak isteyenler referralımı kullanırsa sevinirim :D

sen paranı skilljam.comdan paypal lamı cektin yoksa baska bir yöntemlemi skilljam.com'un cekle ödeme sistemi war mı???

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inbox dollars 30$ biriktiğinde çekle ödeme yapıyor. inboxdollars'ta cash games seçeneği ile skilljam'a kayıt oldum. aynı e-mail ile üye olun diye uyarmıştı. Daha sonra skilljam'a kredi kartı ile para yatırdım ve bir süre sonra inboxdollars'ta ki hesabıma belli miktarda paralar yattı. Örneğin ilk 10$ yatırdığımda 8$, 20$ yatırdığımda da 3$ vs. vs.

yani inboxdollars'ın skilljam ile ortaklığı var.

Paranı çekme mevzusuna gelince skilljam'a gerçek para yatırdıktan sonra bonus olarak verdiği paralar puana dönüşüyor. Eğer yatırdığını geri çekmek istersen kredi kartına transfer yapıyorlar. Ben hiç denemedim çünkü hiç kazanamadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5