İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun Oynayarak Para Kazanın (Ödeme Kanıtlı)

Ivan3097

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
MARKET GLORY

Merhaba arkadaşlar bugün size ileride epey kazandırıcak bi sistemden bahsedicem. Oyunu oynaması zevkli ve parayı kazanmak dahada zevkli :D

Öncelikle üyelik işlemleriyle başlayalım (LÜTFEN REFERANSIMDAN KAYIT OLUN) ;

Öncelikle oyuna üye olduktan sonra karşınıza böyle bi görüntü gelecektir :D

mp8p.png

Bu ekran geldikten sonra work bölümüne girelim ve günlük işimizi yapalım. Bu işi 24 saatte 1 yapabiliriz ve 8 dakika sürer.

İlk başta süt sağma işiniz vardır. Ben önceden yaptığım için bende gözükmüyor. Work Now'a basarak işe başlayabilirsiniz.

qid.png

Günlük işinizi yaptıktan sonra Fight bölümüne gelin ve listedeki Refferal Fight tuşuna basınız.

Karşınıza böyle bi görüntü gelicek. Burda trainer adında birisi var :D Buna kaybedilmiyor yani sürekli siz kazanıyorsunuz. Günlük 10 kere dövüşebiliyorsunuz. 8 Dakikada bir dövüş hakkınız oluyor ve 10 dövüşün sonunda 1.20 TRY kazanıyosunuz.

clma.png

Attack dedikten sonra sizin ve rakibin envanter bilgilerini içeren bi pencere gelecektir. Bu pencerede Attack Now yazısına basıyoruz ve aynı sayfa tekrar geliyor ardından tekrar Attack Now diyoruz ve dövüşü başlatmış oluyoruz.

8 Dakikanın sonunda kazandığımız para vs. herşey hesabımızda oluyor. Ve tekrar aynı işlemleri uygulayabiliyoruz. Günde 10 kere yapın bunu arkadaşlar.

nlas.png

Evet arkadaşlar başlangıç rehberimizin sonlarına gelmeye başladık. Ama birşey daha öğretmem lazım. Oyun aynı gerçek dünya gibi para değerleri değişiyor.

Market--->Financial Market bölümünden TRY'leri Golda ardından Gold'ları ise Euro'ya çevirip para kazanma işlemini özetlemiş oluyoruz. Yani eurolar geliyor paypal veya kredi kartınıza.

ppgf.png

Başlangıç rehberinin sonuna geldik. Dediğim gibi eğer size yardımcı oldugumu düşünüyosanız referansımdan kayıt olun ve bir teşekkürü çok görmeyin.

ORTA DÜZEY REHBERİ ÇOK YAKINDA !

Ödeme Kanıtı

bu da yakın zamanda yaptığı ödemelerin bazıları

REFERANSIMDAN KAYIT OLMAK İÇİN LÜTFEN BU YAZIYA TIKLAYIN

Ivan3097

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Partner sistemi eklenmiştir. Hisse senedi gîbi satın alıp kazanma sistemidir. Sistemi anlayamayan konu altında belirtirse yardımcı olurum.

umutylmz

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
kayıt olamıyorum ülke veritabanında bulunamadı diyor ne yapmam lazım yardım edin :(

vatanda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.marketglory.com/strategygame/vatanda

Arkadaşlar benim linkimden üye olan ve sistemde 3 gün bulunanlara 0.2 dolar benden hediye ister paypal a göndereyim ister istediğiniz yerden alt refiniz olayım. neobux ve clicksense haric bütün üyelikler bostur. üye olmanızı bekliyorum.

Hooli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Refinden Üye Oldum Bol Kazançlar

Parayı Nerden Çekicem?

Hooli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu an bende try var galiba paypala ödeme almam için euro ya çevirmem lazım.Euro ya nasıl çeviricem?

Ivan3097

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
şu an bende try var galiba paypala ödeme almam için euro ya çevirmem lazım.Euro ya nasıl çeviricem?

Üst bölümdeki market sekmesinden financial market bölümüne girip para birimleri arasındaki transferi sağlayabilirsiniz

Ivan3097

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
150 euro

Yeni ödeme alındı

Refimden üye olup en az 3 gün üstüste aktif şekilde oyunda çalışan referanslarıma şahsi taktiklerimi vereceğim. Whatsapp viber line uygulamalarından herhangi birine sahip olan rereranslarım eğer isterlerse cep numaralarını gönderip benimle o şekilde iletişim kurabilirler.

Hooli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarın veya cumartesi kontakt kuralım çünkü benim 3-4 gün oldu :) baya aktifim çünkü oyunda

Ivan3097

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
refinden üte oldum yardımını bekliyorum

Oyun içerisinden mesaj attım. Ulaşmadıysa benimle iletişim kurun yeniden göndereyim. Whatsapp line viber application larından herhangi birini kullanan referanslarım benimle o şekilde de iletişim kurabilirler.

amora85

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oyun içerisinden mesaj attım. Ulaşmadıysa benimle iletişim kurun yeniden göndereyim. Whatsapp line viber application larından herhangi birini kullanan referanslarım benimle o şekilde de iletişim kurabilirler.

mesaj gelmedi kardeş pm yolla nasıl kazanıcaz 4 gündür aktifim tık yok dense yeri yani

taha339

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence çok güzel refinden üye oldum hayırlı kazançlar :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5