İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun Script Lazım. Karşılık : Hit ve Reklam verilecektir.

M

m3rt

Misafir
www.ekraloyun.com için uyarlanmiş bir oyun sitesi lazim. bunun karşılığında oyun sitemde bannerlarinizi koyabilirim.. günlük 2000 tekil gönderirim 4-5 ay boyunca... Kral Oyun kelimesinde ilk sayfada başlardadir.. Yardimci olacak arkadaşa her türlü desteği vermeye hazirim

iletisim MSN: [email protected]

tşk..

M

m3rt

Misafir
:))

Yaw valla onun disindada baska şeyler yaparım. Yeterki para demeyin :)

Link veririm banner koyarim. hit gönderirim.. vb..
Basitte olsa hizli kullanilabilir. Standart bi oyun sitesi istiyorum..

D

Dejin

Misafir
dostum javascript olayina gireceksen hic bulasma...
Calip cirpmadan hazirlayacak, yani oturup yazacak kisi parayla yazar ve ufak fiyatlara da yazmaz. (orn. 100$ - 500 $ )
www.koaka.com tarzi bir oyun sitesi istiyorsan ya da www.gamyun.net bunu hazirlayabiliriz. Tabii para karsiligi. Cunku hit gonderme v.s. pek bir para / kazanc getirmiyor ve ustelik 4-5 ay degil benzeri bir sistem yazmak, bilen kisi, guvenligi iyi oturtacak kisi asla ama asla 10.000 - 15.000 $ alti almaz.
1.5 yil once koaka oyun scriptlerinden sadece bir kacini veriyordu ve 12.000 $ ucret istemisti. Yani bir iki oyunun java kodlari icin bu kadar fiyat istemisti ( yanlis hatirlayabiliyor olabilirim farkli bir sitede olabilir )
Ki gercektende degecek bir fiyat. Hergun bu tarz oyun siteleri turemiyor nede olsa ve uyelikli v.s. bir sistem hazirlayabiliyorsun... Iyi para karsiligi reklam v.s. alma sansi oluyor.
Eh benzeri bir sistem icin sitende 4-5 ay degil 100 yil ucretsiz her sayfaya 2 adet reklam koysanda 12.000 - 15.000 $ getirtebilecegini sanmam...

Yok ASP, PHP ile basit oyunlar istiyorum diyorsan o ayri... 4 -5 ay idare edebilir 1 ya da 2 oyun icin.. Tabii yazan kisiye bagli.

Demek istedigim teksey, kirinma gucenme ama imkani olacagini sanmam... Bu teknoloji yapacak kisinin zaten bir isi vardir ya da yoksa bile ucretsiz yazmaya yanasmaz. Umitlenip, umitlerin bosa ciksin istemedim sadece.

Iyi calismalar dilerim.

Bu arada koaka.com, gamyun.net gibi bir sistem yazdirmak istersen yazabiliriz. (tabii bu islerimizin yogunlugu nedeniyle anca 1- 1.5 ay sonra baslayabiliriz)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5