İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun Scripti Alınacaktır.

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar güzel oyun scripti arıyorum.
seo uyumlu olacak

Bunun için fazla bütçe ayırmadım
En fazla 100 ytl verebilirim
tekliflerini bekliyorum demo yollarsanız sevinirim.

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk defa gördüm o adresi ama baya güzel yapmışlar. güzel indexlenir :)

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gamescripti ben kullanıyorum, Lisanslı olarak. ve marezi lisanslısının yanında çok zayıf. Oyun scripti alacaklara kesinlikle öneririm. script tank gibi. Ama editlemek için biraz tamplate sistemlerden anlamak gerekiyor (Türkçe kuracaksanız).

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
arkadaşlar bu arada bildirmek isterim gamescript'e girdim ardından demo kısmına girdim incelemek için win32:trojen-grn. virus uyarısında bulunda haberiniz olsun.

Kullandığım antivirus programı: AVAST

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de giriyorum ama hiç bir virüs uyarıs almadım. Northon Antivürüs 2006 kullanıyorum. Başka bir yerden gelmiş olmasın. Demekki dikkatli olmak lazım :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Yok dostum ya bir tek burası ve o site açıktı.

Bu arada vnn777.com sitesinden geldi. vnn777.com/update.exe doyasını yükledi. bu siteyide engellenen siteler arasına almanızı öneririm...

:)

Dostum bir de antivirus programının veri tabanına baksana bu virus tanınmış mı diye

:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5