İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun Scripti Yazdıracağım

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Php tercihimdir.Fonksiyonel bir oyun scripti yazdırmak istiyorum.flash oyunlar oynanabilecek ve oyun hileleri bölümü olacak.Yazablecek referanslaerıyla birlikte yapacakları ücreti ö.m ile atarlarsa en kısa zamanda değerlendirilecektir.
Saygılar

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tasarımda dahil düşünüyorum uslanmaz.Aslında bu işi yapacak adamın yeteneğine bağlı.İyi bir tasarımda yapabilirse tasarımda ona ait olacak.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
salihk ben oyun scripti arıyorum.Böyle bişey değil

S

SatlikDomain

Misafir

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu iş için yaklaşık ne kadar bütçe ayıracağını söylersen sevinirim.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öner beyle konuşalı zaten uzun zaman oldu.Şu an bikaç teklif aldım.35 ytl ye bile yazacak birini buldum highvoltage.Tam bi bütçe ayırmadım aslında.İlla ki en ucuz yapanada işi verecek değilim.Referanslarını ve yapabileceğin ücreti yollayabilirsen görüşürüz.

D

dejafu

Misafir
35 ytl gerçekten çok komik. bu koşullarda çalışmak ne kadar zor .

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arklar konu açılmışken banada lazım oyun sitesi yazakcak bir ark tasarımıyla birlikte istiyorum.. ozelden mesaj atarsanız msn'den detaylı konusabılırız butce vs..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5