İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun Scripti Yazdirmak istiyorum (PHp)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kod:
www.gamezhero.com
Ana sayfasinda istedigim Featured Online Game ve videos seklinde ornek 10ar oyun ve video
gamezherodaki gibi ayni sekilde linkle Online games Video seklinde 2 link (online games safyasinda oyunlar kategoriler seklinde)
Yaptirmak istedigim script bu sekilde ana sayfa olarak kategoriler olarak
ek olarak oyunlari oylama Mesaj yazma ve o oyunun alt kisminda oyunu diger sitelere eklemek kodu otomatik vericek her oyunun altinda (resim altinda bu oyunu oyna diyerek link hemde iframe olarak 2 kod her oyunun altinda olucak)
ek olarak birde Video sayfasi olucak (burada ziyeretcilerin kendileri video upload edebilcekler admin onayli ve sadece kayitli kullanicilar icin gecerli olucak upload)
butun oyun sayfalarinda title ve keywordleri o oyun sayfadan kendisi secicek
uyelerde Ozel mesaj olucak
Admin panelinde
standart oyun kategori user ekleme silme duzeltme
video ekleme silme duzeltme
Ana sayfa admin panelinden yonetilebilcek
ornek ana sayfada kategorilerde kac oyun gosterilicek
kimler oylama yapabilir mesaj yazabilir (kayitli kayistsiz diye secenek)
oyun upload etme video uploadi ac kapat gibi
kayitsiz oyun oynama kredisi sinirli olucak (admin panelinden bunu ayarlayabilcegiz)
birde ek ozellik sayet olursa ben siteyi en az 7 dil olarak yapmayi dusunuyorum ana sayfa ing diger diller subdomainler olarak
script yazilirken ing olarak yapical sayet icinde dil dosyasi olursa benim kolayca editleyip diger dillere cevirecegim o zaman daha guzel
ilgilenen arkadaslara scripte basladiginda tutarin sadece %20 sini pesin olarak verecegim Geriye Kalan %80 script biter hosta atilir incelenir hersey duzgunce calistiktan sonra yani tam anlamiyla bittikten sonra geriye kalan %80 i ni oduyecegim
ozellikler asagi yukari bunlar aklima gelenler bunlar su an yapmak isteyen arkadas PM ile degil buraya tekliflerini yazmalari (su kadar fiyat istiyorum su kadar surede teslim ederim gibi )gelen teklifleri inceledikten sonra hangi teklif uygun geliyorsa teklif sahibi ile telefonda yada msn de telefonda detaylari konusuruz
diger arkadaslardan ricam
teklif veren arkadaslar olursa onlarinteklifne ucuz yada pahali yada buna benzer konuyu saptiracak mesajlar yazmamalari

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5