İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun Scripti

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iii de ben bana özel hazırlansın istemiyorum gerek yok :) Yukardaki scripti beğendimi o scriptle ilgilli arkadaşlar yazarsa sevinirim ;)

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eee yok mu arkadaşlar böyle bi script. Buna benzer özelliklerde bi script de olabilir

Ekselans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özellikle bu siteyi göstermene gerek yoktu sonuçta tüm oyun siteleri gibi buda aynı özellikleri taşıyor.
bide free bulman kolay değil 3/5 verip sağlam bişi almaya çalış bence.
Konunun altında benzer 5 konuya bi bak

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
o siteyi yapanlarda http://www.colornewmedia.com aynısını yapacaklarını sanmam ;) aynısını yapmanıda tavsiye etmem herkesin emeği ne sayfı gerekir

O dediin MEDAYAMIDIR nedir tüm siteler zaten aynı sahsa ait spamcı TRlist gen tr ve yandas siteleri ... TOPLISTLERIN canına okuyorlar ... Silmekten usandım onlar eklemekten usanmadı ..

COlornelmedia mı olmuslar birde :) vay be. bizde bi media mı olsak ne.

Dostum ortalıkta lisanssız scriptler var cok kullanıslı. iyinet FORUMunDADA bahsi geciyor bi arat.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özellikle bu siteyi göstermene gerek yoktu sonuçta tüm oyun siteleri gibi buda aynı özellikleri taşıyor.
bide free bulman kolay değil 3/5 verip sağlam bişi almaya çalış bence.
Konunun altında benzer 5 konuya bi bak
Hayır ille de Free olsun diye bişey demedim, uygun bir fiyata paralı da olur. Yeterki yukardakine benzer, kullanışlı hoş bişey olsun

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oyun99.com'un tasarımını yapan colornewmedia fakat scripti yazan colornewmedia değil. Scripti yazan kişi benim ve colornewmedia ile alakam bulunmamaktadır. Ayrıca oyun99.com'daki script satılık değil. Yukarıda yapılan yanlış bilgilendirmeyi düzeltmek amacıyla belirtmek istedim.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar aha scripteen de olduk, satılık da değilmiş kaldık ortada :D Varmı güzel bi script bilen : )

cnm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O dediin MEDAYAMIDIR nedir tüm siteler zaten aynı sahsa ait spamcı TRlist gen tr ve yandas siteleri ... TOPLISTLERIN canına okuyorlar ... Silmekten usandım onlar eklemekten usanmadı ..

Dostum ortalıkta lisanssız scriptler var cok kullanıslı. iyinet FORUMunDADA bahsi geciyor bi arat.

bilmeden (biliyormus gibi) konusmak aklı başında insanlara yakışamaz, bizim amacımız kesinlikle tartışma degil, yalnız lütfen birsey hakkında bi ufak araştırma yapın sonra görüş bildirin, bu şekilde çevrenizede kendinizede bir yarariniz olmaz, herkese sevgiler

M

maiL

Misafir
valla colornewmedia yı işim gereği duymuştum ve araştırmıştım. tasarımları filan çok güzel. bilmeden yorum yapmasanız bence daha iyi.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

TRlist gen tr nin sahibi colornewmedia nında sahibi gibi bi lafmı kullandım iyice okumanı tavsiye ederim. colornewmedia alanında başarılı bir yerdir. yaptıkları işleri taktir ediyorum.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla colornewmedia yı işim gereği duymuştum ve araştırmıştım. tasarımları filan çok güzel. bilmeden yorum yapmasanız bence daha iyi.
Herhalde iyidir bişey diyemem ama benim prensibim değildir özel olarak script yazdırmak. Hem bu fiyatı da resmen en az 2'ye 3'e katlıyor bunu herkes biliyor. Çünkü adı özel yazılım olunca fiyat da otomatik özel oluyo : )

Benim istediğim şu, script şu kardeşim fiyatı da şu. Bana bu çeşit örnekler lazım. Beğendiğim scripti de almak istiyorum. Elinde scripti olan arkadaşlar bana scripti göstersin ve fiyatını da belirtsin hangisi uygun gelir ve beğenirsem onunla ilgilenirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5