İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun Sitelerinde Adsense Ne derece Doğru

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba-,
oyun sitem var, oyun yüklenirken oyun yüklenene kadar oyun öncesinde bir reklam çıkıyor bureklam alanına google reklamlarını koysam sorun teşkil edermi ?

İlginize Teşekkürler.

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oyun sitelerinde adsense reklamı yasak değil ama senin dediğin şekilde ne olur pek bilemem.
Gerçi genel olarak bakarak zorla tıklattırma yapmıyorsan ve o sayfada bir içerik varsa sorun olmaz diye düşünüyorum

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oyun sayfalarında şimdiye kadar gördüğüm kadarıyla pahalı reklam çıkmıyo o alana gugıl yerine para getirecek bişey koymak daha iyi gibi.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öyle reklam koymanda sakınca yok tanıdığım aynı şekilde dediğini uyguluyor sorunsuz ve hatta parasını bile aldı.Fakat google oyun sitesine ne kadar kalite reklam çıkarır bilmem.Fakat dene baktın az veriyo başka sponsor kullanırsın.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
pembekedi' Alıntı:
oyun sitesi istatistiği göstermekte fayda olabilir.

9.356 91 USD 0,83

abla birde rica etsem sitende 160x90_0ads_al_s bu reklam yerleşimini deneyebilirmisin? Oyun siteleri bu reklamla çok iyi kazanacakdır eminim.Sen bu seferlik beni kırmazsan kobayımız ol :D Olumlu yada olumsuz sonucu paylaşırsın arkadaşlarda ona göre denerler.Benim oyun sitemden sendeki gösterimden az, nerdeyse iki katın tıklamayla 10 doları geçiyor.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu soru daha önce sorulmuştu. Ben de şu cevabı vermiştim;

Oyun yüklenirken google reklamlarını gösterirsin..

Ama hemen altında da bir table yaparsın ve dersin ki
"En Çok Oynanan Oyunlar"

5-10 tane oyunun tumble resmini koydun mu hiçbir illegallik kalmaz. O da bir içerik sayılır sonuçta.

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginize Sağolun Deneyip Yorumları Aynı BAşlık Altında Size İleticem

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz_acemi' Alıntı:
abla birde rica etsem sitende 160x90_0ads_al_s bu reklam yerleşimini deneyebilirmisin? Oyun siteleri bu reklamla çok iyi kazanacakdır eminim.Sen bu seferlik beni kırmazsan kobayımız ol :D Olumlu yada olumsuz sonucu paylaşırsın arkadaşlarda ona göre denerler.Benim oyun sitemden sendeki gösterimden az, nerdeyse iki katın tıklamayla 10 doları geçiyor.

beceriksiz_acemi hepböyle yapıyosun :)
o zaman 10,000 gösterim e 200 tıklama alıyosun ve 10$ kazanıyosun
ama fark sitenin inglizce olması bunuda belirtsen ne güzel olur arkadaşlarda hayal kurmazlar 200 tıka 10$ alcam diye

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yok onun uzunundan vardı tasarımı değiştirmeden önce onda da durum aynıydı belki bikaç cent daha fazlaydı. çok önemli tabi ki türkçe ve ingilizce arasındaki fark. ki benim bahsettiğim sitenin hiti karışık.

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde oyun sitem var ve adsense ye kaldırdım çünkü gerçekten çok komik rakamlar söz konusu :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsense yerine hangi sponsordan verim alıyosunuz oyun sitelerinizde onları da yazarsanız katkısı olabilir. ben gg kullanıyorum mesela fena değil.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
adsense yerine hangi sponsordan verim alıyosunuz oyun sitelerinizde onları da yazarsanız katkısı olabilir. ben gg kullanıyorum mesela fena değil.

gitti gidiyora 3 sefer başvurdum 3 ündede kabul etmedi + hemen al satda öyle :) hotbar iyiyiydi ama şirket el değiştirmiş o yüzden 1 haftadır kapalı oyun sitesinde para yok kısacası :)

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yasak değil sanırım içerik olan her sayfana korsun
ama sen bağlantı reklamı (en üsteki) onu kaldır oraya tamamen içerik reklamı koy 3 tane de oyun resmi yana ,ortalama üç reklam çıkar zaten tıklanma fazla olur

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
redbaron' Alıntı:
beceriksiz_acemi hepböyle yapıyosun :)
o zaman 10,000 gösterim e 200 tıklama alıyosun ve 10$ kazanıyosun
ama fark sitenin inglizce olması bunuda belirtsen ne güzel olur arkadaşlarda hayal kurmazlar 200 tıka 10$ alcam diye
anlamadım neyi hep böle yapıyorum ?

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz_acemi' Alıntı:
anlamadım neyi hep böle yapıyorum ?

10,000 hit 200 tıklama 10$ günlük diye söylediğin zaman bu sitenin ingilizce olduğunududa söyle ki karşındaki 10,000 gösterim 200 tık alıpda 1$ alınca morali bozulmasın :)

sanalcafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
flashoyunlar günde 2$ kazandırmıyo
tekili 3000
yani işe yaramıyo diyebilirim

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyun siteleri cogaldigi icin olabilir mi?

benim oyun sitemden kazancim son 6 aydir duzenli olarak düşüşte.
2004 ten 2006 başına kadar sürekli artıyordu. ama her önüne gelen script + oyun bulup oyun sitesi acmaya basladigindan beri durum kötü

18000 civarinda tekil hitle adsenseten kazandigim rakamlar gulunc durumda

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi