İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun Sitelerinden En İYi Nasıl Para Kazanılır?

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Biraz araştırma yaptım ama çok kesin sonuçlara ulaşamadım. Acaba hangi sponsor oyun sitelerind işe yarar? (vegas, tavla65 gibiler hariç)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ya aynı sorun benim için ve birçok arkadaş için geçerli

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana gore hotbar gezclub gittigidiyor kullanılmalı ben onları kullanıyorum

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mk++ ben gg ye 3 kere başvurdum kabul etmediler.Bu adamlar ne istiyoo tam olarak ya :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gg fena değil reklam yerleşimi çok önemli tabi ki doğru yeri bulabilmek iş zaten. redbaron 3ünde de aynı siteyle başvurduysan başka konuda bi siteyle başvur.

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oyun sitelerinin geri dönümüşümü fazla olmadığı için istemiyolar. Gittigidiyor beni kabul etmişti ama 2 ay sonra şutladılar :)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bırcok sıtede reklamları var oyun sıtelrınde genelde cep telefonu ps oyunları gıbı reklamlar yaparsanız etkılı olur

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gittigidiyorun manuel reklam seceneklerınden cep ps2 vs ayarla onlar kendı cıkıyor zaten

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Flash oyun siteniz varsa "text reklam" yerine , bannerlı reklam koymanız daha doğru olur, çünkü adamlar flash oyun sitesine girdiğinde bir sürü grafik görüyor ve bannera tıklama oranı daha yüksek oluyor.

Benim gibi "video games" kategorisinde siteniz var ise banner ya da text reklam farketmiyor, ikiside iş yapıyor. Ama tercihim text reklam.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tyranid' Alıntı:
evet toolbar a nasıl üye oluyoruz
toolbar ? HOTBAR mı . oraya uyelik yurtdısından oluyor sanırım yada yurtdısında tanıdıgınız varsa. veya Turkiyeden oluosa bile bazı aracılar girecek işin içine artı 2000 tekil hitten fazla istediklerini duydum.

Onun yerine gimmycash.com e basvurun derim. Onaylanma bikaç gün sürüyor duruma göre.

Refer linki : http://www.Gimmycash.com/?user=a1572 ( sizin kazancınızı etkilemez ne de olsa :) )

burdanda direk üye olabilirsiniz : http://www.gimmycash.com/index.php?page=joinnow

Çok ilgi cekici bannerlar ve zaten MSN seven bi ülkeyiz :D Download edilip bilgisayara kurarken yasal sözleşmeyi ACCEPT diyen biri için Turkiye IP ler 0.02 $ , çoğu Avrupa ülkeleri için 0.20 $ve USA icin 0.40 $.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5