İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

oyun sitelerine oyun eklenir (ucuz)

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar oyun sitelerine oyun ekliyoruz.

oyunlar bizden ise : 100 oyun - 15 ytl

oyunları siz verip biz ekliyeceksek :100 oyun - 10 ytl

ekleme işlemini 2 kişi yaptığımızdan dolayı daha hızlı oluyor...

oyunlara açıklama, etiket vs. hepsini yazacağız...

ödemeler iş bankasına yapılmaktadır...

NOT: fazla yüklemelerde fiyatta indirime gidilmektedir...

iletişim: [email protected]

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diğer ekleyende benım arkadaslar evet yokmu oyun ekleten

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet benimle ekleyecek olan diğer arkadaş Red Kit tir. bu arada fiyat konusunda tereddüte düştüyseniz buraya yazın bizde ona göre bir şeyler yaparız. fiyatta elbet anlaşırız...

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam msnde detaylıca konuşalım ...

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Almanca ekleyebilir misiniz ? Oyunlarda açıklamaları da sizden olacak. Açıklama olmayan oyunlarda olur. Kalite oyunlar istiyorum yanlızca.

ruby

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
riad nacizane fikirimi belirtmek isterim msn adresiniz itici bu tür işler yapan insanların daha olumlu adresler kullanması daha şık ve güvenilir olur.

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
almancada ekleriz fakat acıklamalar ozgun olmaz copy paste olur msn adresine gelince arkadas o sekılde dusunmeden almıs gorusunuze saygı duyarız

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
riad nacizane fikirimi belirtmek isterim msn adresiniz itici bu tür işler yapan insanların daha olumlu adresler kullanması daha şık ve güvenilir olur.

kardeş o sadece bu işlerde kullandığım msn adresim ama istersen özelide yazayım . özelde arkadaşlarım olduğundan dolayı karışmaması için onu vermiştim benim için sorun değil...yalnız özeli pm istersen sevinirim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5