İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun sitelerine text link reklam verilecek

macellan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oyun sitelerine ana sayfada text link şeklinde reklamımız verilecektir. Reklam vereceğimiz siteler için aşağıda yazan miktarları ödemek istiyoruz. Kabul eden arkadaşlar aşağıdaki tarifelere bakarak cevap verebilirler.

pagerank 5 oyun siteleri için : Aylık 15 ytl
pagerank 4 oyun siteleri için : Aylık 10 ytl
pagerank 3 oyun siteleri için : Aylık 5 ytl

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyuncan.com pr5 15 ytl kabul paypal 15 dolar pm ile iletişime geçebilirsiniz. serverbakımı var 4 saat kapalı kalacak. site akşam saatlerinde tekrar açılacak.

macellan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar artık ücretlerinizi göndermeye başlıyorum bu pagerank değerlerine sahip olmayan veya pr 1-2 olan oyun siteleri ile de karşılıklı pr değişimi öneriyorum konu hakkında ilgilenenler buraya mesajlarını bırakabilirler.

Cassini

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oyun sitem ortalama 7.000+ tekil hit, PR 3 > 10 YTL/ay
Kabul edersen iletişime geçelim.

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamı aldığın kısım neresi Cassini ? bide extreme fln varsa yollarmısın bende verebilirim reklam..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi