İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

oyun sitesi icin domainler. Dusunceleriniz ?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
love4game yada love4games sizce oyun sitesi icin nasil bu domainler??
butun com net org info tamamen bosta bu domainlerin

K

Kerasus

Misafir
love4game yada love4games bence bunlar kötü oyun sitesi için. Bu arada oyun sitesi kuracaksın ama domainin içinde illa oyun kelimesinin geçmesine gerek yok bence kısa ve ilginç bir kelime kombinasyonu anlamsız olsa bile daha çok akılda kalır.

A

Airborne

Misafir
love ve game hic uyusmuyor ayrica domainlerde 4 olunca hic hosuma gitmiyor

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kerasus' Alıntı:
love4game yada love4games bence bunlar kötü oyun sitesi için. Bu arada oyun sitesi kuracaksın ama domainin içinde illa oyun kelimesinin geçmesine gerek yok bence kısa ve ilginç bir kelime kombinasyonu anlamsız olsa bile daha çok akılda kalır.
love4game bosta imis hosuma gitti biraz once aldim. mesela sen almak istesen domain tercigin ne olurdu ??
bosta 1 domain vardi icine 1 sayfa koydum :) bugun hiti 2000 e vurdu 10 saat icinde saniyorum 2-3 gun icince 5binin uzerine rahat cikar hiti 5-10 bu hit bosa gidecegine kucuk bir oyun sitesi koyayim o domaini oyun sitesine yonlendireyim diyorum hit bosa gitmemis olur

K

Kerasus

Misafir
Ben alacak olsam kısa akılda kalıcı domainler seçerim (4-5 karakterli) mesela yonja, yahoo, orkut, ozzu bu sitelerin hepsi dünyada çok popüler siteler ama seçtikleri kelimelere bakınca anlamsız olduklarını görüyoruz, adamlar kendi markalarını yaratabilmiş ben bundan bahsediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5