İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun Sitesi İçin Hosting Lazım

cxanberk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar Oyun indirme sitesi için hosting lazım acillll !!
Bazı hostlar içeriği silebiliyor diye duydum lütfen içeriğimi silmeyecek kaliteli bi host söyleyin .

Özellikler :

Web Alanı:1- 2 Gb
Trafik:20-50 gb
Panel:Cpanel 11 Türkçe / İngilizce
Lokasyon:Almanya -İngiltere -Hollanda-ABD
Alt özellekler: 10 veya üzeri
Yedek:Günlük-Haftalık-Aylık
Linux

Bana Bu özelliklerde hizmet veren kaliteli problem çıkarmayacak bi hosting firması lazım önerilerinizi bekliyorum.

enes80

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SinirsizMB Web Alanı
SinirsizMB Aylık Trafik
Sinirsizadet E-Posta
Sinirsizadet MySQL Veritabanı
Sinirsizadet Alt Alan Adı
Plesk Kontrol Paneli
49.00 TL - 12 Aylık
[email protected] ekleyin size yardimci olam

altinediz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar;

oyun sitesi kuracağım ancak normal linux hostinglerde cpu çabuk şiştiği içi sorun oluyor. Siteye erişmde v.s. Bu yüzden önderebileceğiniz bir firma paket hosting var mı? yardımcı olur musunuz?

CloudBunny

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
CloudBunny

Merhaba, İsteğininiz özellikleri kapsayabilecek disk alanı 2GB aylık trafik 50GB olan ekonomik paketimiz bulunmaktadır. Üstelik Cloud(bulut) alt yapımızla 1$dan baslayan fiyarlarla. Sitemizi ziyaret ederseniz canlı desteğimizle yardımcı olabiliriz teşekkürler iyi çalışmalar.

www.cloudbunny.net

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5