İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun sitesi yaptirilacaktir

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Oyun sitesi yaptirilacaktir.

Site google-friendly olmalidir (basit ve text agirlikli).
Sitede Ana sayfa + 50 kadar alt sayfa olacaktir.

Siparis icin teklif vermek isteyen webmasterlar bu baslik altina birkac referans ile birlikte bu isi ne kadar surede ve ne kadar ucret karsiliginda yapacaklarini yazmalidirlar.

Sitenin tamamlanmasinin ardindan, yapilan is begenildigi taktirde ve hazirlanan sitenin orijinalligi onaylandiktan sonra, odeme yapilacaktir.

Herhangi bir sorunuz var ise lutfen yine bu mesaj altina yaziniz.
(Bu konu ile ilgili PM atmayiniz)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sitenin tamamlanmasinin ardindan, yapilan is begenildigi taktirde ve hazirlanan sitenin orijinalligi onaylandiktan sonra, odeme yapilacaktir.

bu cümleden sonra kimse teklif vermez gibi geldi bana

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Oyun sitesi ile kasit, PC/PS yorum/tanitim sitesi mi yoksa web tabanli (Flash/Java) oyun sitesi mi olcak? Flash olacaksa oyunlar kisi tarafindan mi hazirlanacak yoksa su anda piyasada sIklIkla rastlananlardan (miniclip oyunlari vb) mi olacak?

G

guajira

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
Neden? Tum siteler kopya mi?

Adam uğraşır yapar, hatta orjinal bişi yapar ama sen tutar "beğenmedim kardeşim" dersen sonuç nolur. Bence de bu cümlenden sonra pek gelen olacağını sanmıyorum.

T

turkplatform

Misafir
guajira' Alıntı:
Adam uğraşır yapar, hatta orjinal bişi yapar ama sen tutar "beğenmedim kardeşim" dersen sonuç nolur. Bence de bu cümlenden sonra pek gelen olacağını sanmıyorum.
+1
kesinlikle katılıyorum

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
guajira' Alıntı:

Siz begenmediginiz mali bile bile alirmisiniz, bu nasil mantikdir ki savunuyorsunuz?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
hdogan' Alıntı:
Oyun sitesi ile kasit, PC/PS yorum/tanitim sitesi mi yoksa web tabanli (Flash/Java) oyun sitesi mi olcak? Flash olacaksa oyunlar kisi tarafindan mi hazirlanacak yoksa su anda piyasada sIklIkla rastlananlardan (miniclip oyunlari vb) mi olacak?

Oyunlarin hazirlanmasi siparise dahil degil, sadece site hazirlanacak.
Sayfalar sabit (html) olacak.
Bu sayfalar, gerekirse tarafimdan PHP ye cevrilebilir, su anda boyle bir plan yok.
Flash oyunlar olmayacak.

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl içi boş olucak!
daha açıklayıcı olursanız . yada ne biliyim tam ne istediğinizi tarif ederseniz. herkez mantıklı bir cevap yazar sanırım.

benim çıkardıgım sonuç dogruysa Sadece tasarım istiyorsunuz . iyide neye göre ?

sağlıcakla.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
sistem' Alıntı:
nasıl içi boş olucak!
daha açıklayıcı olursanız . yada ne biliyim tam ne istediğinizi tarif ederseniz. herkez mantıklı bir cevap yazar sanırım.

benim çıkardıgım sonuç dogruysa Sadece tasarım istiyorsunuz . iyide neye göre ?

sağlıcakla.

"nasıl içi boş olucak!" demissin, ben ici bos olucak demedim?
Tam ne istedigimi yukarida yazdim, detayli icerik konusunda tasarimi yapmak isteyen webmaster ile birebir gorusecegim.
Su anda kimseden bir tasarim yapamasini beklemiyorum, sadece is icin teklif bekliyorum.
Ne yazikki kimse henuz teklif vermedi.
Sanirim Turkiye'de webmasterlar bu sekilde calismiyorlar.

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm ben iyi niyetle bir cevap istedimdi .

sizin vereceginiz herhangi bir fiyata yapabilirim begen mesende benim için sorun değil . dilersen beraber çalışırız . tabi istersen.
kolay gelsin.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
sistem' Alıntı:
slm ben iyi niyetle bir cevap istedimdi .

sizin vereceginiz herhangi bir fiyata yapabilirim begen mesende benim için sorun değil . dilersen beraber çalışırız . tabi istersen.
kolay gelsin.

Sadece ciddi webmaster ile calismak istiyorum.
"sizin vereceginiz herhangi bir fiyata yapabilirim begen mesende benim için sorun değil" seklinde teklifler ile gelmeyin lutfen.

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ciddi olamdıgımı nerden biliyorsun beni tanıyormusun .
ben ücretsiz yapabilirm yazacaktım . yanlış anlaşılır diye ..
"sizin vereceginiz herhangi bir fiyata yapabilirim begen mesende benim için sorun değil
şeklinde bir yaklaşım sergiledim . yıllardır iyinet i bilirim sadece 1 işte bereaber çalışmış oluruz buda benim için web te fazladan bir referans olurdu.

neyse bundan sonra cevap yazmıyacagım bilginize .

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
sistem' Alıntı:
Ciddi olamdıgımı nerden biliyorsun beni tanıyormusun .
ben ücretsiz yapabilirm yazacaktım . yanlış anlaşılır diye ..
"sizin vereceginiz herhangi bir fiyata yapabilirim begen mesende benim için sorun değil
şeklinde bir yaklaşım sergiledim . yıllardır iyinet i bilirim sadece 1 işte bereaber çalışmış oluruz buda benim için web te fazladan bir referans olurdu.

neyse bundan sonra cevap yazmıyacagım bilginize .

Sizin icin referans olur o dogru.
Ancak referanslarinizi yazmamissiniz.

B

Bohemlife

Misafir
iyinetadmin : senin bu pazarlığın " otogar taxi " pazarlığı gibi oldu.
" sanırım türkiyede webmasterlar bu tarz çalışmıyor " demek ne oluyor? tanımayanda Afrika'nın bir köyünden yayın yapan bir sitenin sahibisin sanacak seni. Parayı vermeden düdüğü çaldırmak çok zor( hele bu piyasada )

peki..ben iyinete reklam vereyim. 1 ay kullanayım. beğenirsem parasını ödeyeyim?kabul eder misin?
cevabın, mesajına cevap olacaktır
Bol şans :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Bohemlife' Alıntı:
iyinetadmin : senin bu pazarlığın " otogar taxi " pazarlığı gibi oldu.
" sanırım türkiyede webmasterlar bu tarz çalışmıyor " demek ne oluyor? tanımayanda Afrika'nın bir köyünden yayın yapan bir sitenin sahibisin sanacak seni. Parayı vermeden düdüğü çaldırmak çok zor( hele bu piyasada )

peki..ben iyinete reklam vereyim. 1 ay kullanayım. beğenirsem parasını ödeyeyim?kabul eder misin?
cevabın, mesajına cevap olacaktır
Bol şans :)

Burada iyi niyet ile kotu niyeti (abusing) ayirt etmek gerekiyor.
Verdigin ornek her ne kadar 1 e 1 ayni olmasada, ticaret esaslarina uygun.
Eger musteri reklamdan memnun kalmazsa ucretini geri isteme hakkina sahiptir.
Ayrica ben urunu kullanayim begenmezsem almam demiyorum, urun taslagi hazirlanir sunulur begenirsem alirim begenmezsem almam.
E simdi de dersiniz ki adam emek harcamis almiyorsun.
Kimisi cok emek harcar yaptigi is biseye benzemez, kimisi konunun uzmanidir, isinin ehlidir, az zamanda iyi is cikarir. Bir kisi webmasterim diyorsa kendisine malini satar.
" sanırım türkiyede webmasterlar bu tarz çalışmıyor " diyorum cunku konu ile ilgilenen olmadi. Burada (Amerika'da) projemiz oldugunda, webmasterlar hemen teklif verip taslaklari zip dosyasi halinde bize yolluyorlar. Hic kimse de sizin gibi bu kadar negatif sorular sormuyorlar.

B

Bohemlife

Misafir
ama sen " Türkiyenin webmaster " sitesini yönetiyorsun dikkatini çekerim.
bu açıklaman hiç yerinde değil. onu belirtmek istedim.
Burası Amerika değil, bunu senin bizden iyi bilmen gerek :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Bohemlife' Alıntı:
ama sen " Türkiyenin webmaster " sitesini yönetiyorsun dikkatini çekerim.
bu açıklaman hiç yerinde değil. onu belirtmek istedim.
Burası Amerika değil, bunu senin bizden iyi bilmen gerek :)

Ben sana yazacagimi yazdim, bunun ustene ne yazarsam yazayim, benim yazdiklarim/yazacaklarim senin anlamak istedigin kadari ile sinirlidir.

B

Bohemlife

Misafir
benim anladıklarım /söylediklerim ortadadır. zaten yapılan yorumlar buna pareleldir( diğer üyelerin yaptığı) Amerikadan teklif alman senin açından daha mantıklıdır.Bunlar " bizi " bozar...Başka Türkiye yok :D

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Bohemlife' Alıntı:
benim anladıklarım /söylediklerim ortadadır. zaten yapılan yorumlar buna pareleldir( diğer üyelerin yaptığı) Amerikadan teklif alman senin açından daha mantıklıdır.Bunlar " bizi " bozar...Başka Türkiye yok :D

Senin niyetin anlasildi, sen benim sahsima kostek olmaya ve ustelik bu emeline Turk webmasterlarini alet etmeye calisiyorsun.
Burada ticaret yapmaya calisiyorum. Caniniz negatif ve yersiz yazilar yazilar yazmak istiyor ise yeri burasi degildir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5