İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun ve Eğlence Kanalım

serdartncl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı Ramazanlar forum sakinleri... Oyun ve eğlence üzerine kurduğum youtube kanalımı sizlerle de paylaşarak öneri , istek ve eleştirilerinizi almak istedim... umarım eğlenirsiniz...

konu yanlış yerde olduysa affola

https://www.youtube.com/watch?v=C0L_VEUcmrg

DeathAngel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayirli olsun
Bir kac birsey demek istiyorum
Logo ve kapak Fotografi degismeli.
(Eger yardim isterseniz size ucretsiz olarak kapak fotografi yapabilirim.)
Birde acmis oldugum konuya bakmanizi tavsiye ediyorum.

serdartncl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Logo ve kapak konusunda zaten bi değişikliğe gidicem fakat oturupta düşünme fırsatım olmadı tam olarak açıkçası... kapak fotoğrafı için konuşabiliriz çok çok güzel olur... teşekkür ederim tekrardan

DeathAngel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Logo ve kapak konusunda zaten bi değişikliğe gidicem fakat oturupta düşünme fırsatım olmadı tam olarak açıkçası... kapak fotoğrafı için konuşabiliriz çok çok güzel olur... teşekkür ederim tekrardan

rica ederim ben simdi musaitim size soyle guzel birsey yapim.
Umarim yardimci olabiliyorumdur.

tulumbaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar! “%99” diye bi oyun çıkmış yeni yükledim ama baya bağımlılık yaptı :) çok güzel ya 100 kişiye bi soru soruyolar, %99’unun verdiği cevabın ne olduğunu bulmaya çalışıyosun:) bence deneyin derim. İOS, Android’ten bedava indirilebiliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5