İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

OyunGündem.com Trendwebportal İle Birlikte Sadece 30 TL [Acil]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Daha önce 85 TL den konu açmıştım ve satmıştım ancak ödeme gelmemesi üzerine geri aldım.

İhs'den 2 [.com uzantılı] domain regleyeceğim ve ödemesi karşılığı tüm içeriğiyle ve ön sipariş ile aldığım Trendwebportal teması ile satacağım.

Site adresi: OyunGundem.com
Sitenin aylık getirisi : Düzenli Reklam Koymadım
Sitenin aktif olduğu süre:1 ay
Domain başlangıç tarihi : 19 Eylül 2011
Domain bitiş tarihi : 19 Eylül 2012 ( 1 yıl daha uzatabilirim)
Site için istenen fiyat : 30 TL
Kategori, sitenin içeriği nedir: Oyun Haberleri, Hileleri
Sitenin hit bilgisi : 55-80 Arası Günlük
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 9 AY PR 0
Hosting dahil midir değil midir: Dahildir ; satın alan kişiye 1 yıl daha resellerimden hosting verebilirim
Banlı olduğu yerler var mıdır: Hayır Yok
Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: Evet
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi dahil ise lisans bilgileri: Dahildir
Site satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukusal sorun var mıdır: Yok

Site için aslında büyük projem vardı ancak artık tamamıyla eğitim siteleri ile ilgileniyorum.Oyungundem.com ile neredeyse hiç ilgilenmediğim halde tekil hiti 80'leri görüyor ve aramalarda ortalama 4.500 gösterimi var.İlgilenildiği zaman hiti çok yüksek olacak bir site.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bende böyle bir sitem olsun istiyordum, domain çok zekice alınmış, fakat ilgilenecek zamanım yok, olsaydı bu fiyata bu kaçırılmaz.

Hayırlı satışlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5