İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyunlarrim.com pr4 haftalık 25$ adsense getirisi..

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: www.oyunlarrim.com
İstenen minimum fiyat: 500$
Sitenin açılış tarihi: 01 Mayıs 2006
Kategori, sitenin içeriği nedir: flash oyun
Günlük hit sayısı, kaynak link: 2k http://extremetracking.com/open;unique?login=oynlarrm
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler:hepsi
Hosting dahilmidir: hayır, ( 1 kaç hafta olabilir satıştan sonra yeni bir yer bulunana kadar )
Banlı olduğu sponsor varmı:yok
Banlı olduğu arama motoru varmı:yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: hayır ( marez script, shockarcade isterseniz siteyi satın alınca script'ide alabilirsiniz yada böyle devam edersiniz.. )

Not: Siteye 10 gün boyunca adsense koydum ve son haftadaki kazanç raporları şöyle:
oynlrmvk0.jpg

ayrıca site google'da " kral oyun " aramasında ilk sayfada çıkmaktadır
siteye kral oyun , ve oyun title'larında birçok link aldım bu linkleri backlink sitelerinden görebilirsiniz.
2000 indexli sayfası vardır ana sayfa oyunlarrim.com olarakta www. oyunlarrim.com olarakta pr4 dür ( güncellemeden öncede pr4'dü sanırım pr'de bir değişiklik olmadı) ve iç sayfalar pr 1,2,3 sayfalar vardır..

internetbarona baktığımda şöyle yazıyor: : 499 Backlinks
R 0 174
PR 1 14
PR 2 18
PR 3 43
PR 4 13
PR 5 5
PR 6 1

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
HEHE adresi tam analiz edemedik , özür dilerim :)
Hayırlı Satışlar

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
suçlama yapmadan önce sitenin adresine iyi bak istersen ;)
lütfen mesajını sil bu fake pr olmadığı halde suçladığın 2. sitem oluyor yeter artık!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5