İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyunweb.COM degisti!

T

TurkTR

Misafir
Güzel bi tasarım ama anasayfada bi kaç oyun veya başka türden resim kullanman siteyi biraz daha tatlı veya canlı gösterebilir diye düşünüyorum..

T

TurkTR

Misafir
Mesela http://www.oyunyeri.gen.tr orta kısma bakarsan oyun resimleri ile biraz canlandırmış gibi, Böyle değil de bunun gibi diyorum hoş görünüyor senin tasarımda da tatlı görüneceğinden eminim. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz senin hoşuna öyle gidiyorsa öyle bırak..

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamı cok guzel yerlestirmissin.

T

tahtakale

Misafir
eg-zotikoyun sitesine göre daha solgun bir site olmuş.Daha canlı renkler olabilir.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heteren söylemeye gerek yok herzman ki gibi harikasın TurkTr arkadaşım dediğide olabilir her kategoriye bir oyunun ufakda olsa Logosunu koyarsan daha mantıklı daha eglencelik olur ;) eline sağlık iyi çalışmalar..

heteren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
denedim logo isini ama Tabellere uymuyor... :( sag tarafa ayin oyunlar diye bir kac tane oyun resmi koyabilirim.. oyle nasil olur sizce?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5