İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyy oyy Google bi bana yaramadın. Lütfen Yardım.

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkada$lar.
Bu google dan bi ben çekiorum sanırım.

H

hikayebul

Misafir
Domain foseptik gibi :D belki ondandir eheh :D Kizma kizma saka.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E-dilenci nedir? birde 30bin ziyaretçi demişsin. istatistik göster ziyaretçilerine.

A

aSKa

Misafir
download icin ren cok aranan kelimeler

merhaba arkadaşlar download icin ern cok aranan kelimeleri benimle baylaşırmısınız

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardes şimdi sitenem baktımda

kullandıgın yapıda önemli html yapsan dakkada indexliyor

benim togan.netin 250 sayfası indexlenmiş ama

öndan daha eski olan kolaymp3.com php nuke le yapılmış ama gogle 1 sayfa bile indexlememiş.

bekle biraz bakalım

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Togan1903
bu sistemi html nasıl yaparım ?

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
efet html kesinlikle çok önemli anında indexleniyor togan'ın dediği gibi

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya html derken ne demek istiorsun?
anlamadım. sitemi html nasıl yaparım.

A

aSKa

Misafir
valla yalan söylemek gibi olmasın google sitemi her iki günde bir indexliyor googleden yana bir şikayedim yok birde bunu kullan title satırının bi üstüne google gelip bunları indexlediği zaman da hitin yukselmeye başlar ama tüm umudunuda googleye bağlamam benden söylemesi :D <meta name="keyword" content="download, indir, yükle, program, proğram, dosya, file, down, app, turk, turkey, winzip, icq, chat, sohbet, arşiv, arsiv, internet, web, sms, cep, free, freeware, shareware, trial, demo, oyun, game, top, best, en iyi, iyi, güzel, site, ucretsiz, ücretsiz, beleş, music, müzik, mp3, winamp, netscape, microsoft, linux, video, palm, unix, irc">

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bunlarla alakası olduğunu sanmıyorum. keyword lere bakmıyor bile. hem keyword lerinle benim sitenin içeriği bir değil. neyse $u html olayını anlatacak var mı aranızda arkada$lar ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5