İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ozan bey artık webmaster

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepimizin yakından tanıdığı, citibank'ın google çek departmanında görevli ozan bey, webmasterların kendisinden daha fazla para kazandığını görerek görevinden istifa etmiş bilginize :p

E

echo

Misafir
ehheheh bu bilgi gerçekmi yau :D

adam 5-6 rakamlı çekleri görünce yeter lan bune citibanktaki paradan çok para dönüyor diyip vermiştir istifayı

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
borumu amerikan şirketi google den çek geliyor. adsense diye bişi yazıyor. ne anlar sokaktaki insan adsense nedir. önemli adam sanıyolar bizi zuhaha :D

soran olursa şey diyin. çerez parası gönderiyolar. asıl keneyi bavulla alıyorum ehehe :DD

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
AkrepList' Alıntı:
yuhada benim bankadaki hatunlar da baslamasin bu ise, paso soruyorlar nerden geliyor bunlar diye:))

Yakinda banka memuru - webmaster evlilikleri de gormeye baslariz :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok aklıma geldi sabah sabah yazdım. atmasyon tabi. ama onun yerinde olsam şimdiye kadar kesin bırakmıştım işi :)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Gerçektende Bankada Herkesin tek tek sorması bunu niye yolladılar diye ilginç oluyor.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bn onun yerinde olsam site açar çeki hızlı bozmak için link isterim:D (tanımam kendisi kimdir nedir ama ben kötü adamım yav :p

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
puahahhaha ben evliyim, ama evli olmasaydim o bayan banka memuresi zaten tav olmustu bana, gercekten hos bir hatun cunku, ama epey bir ilgili davraniyorlar orasi kesin

E

echo

Misafir
AkrepList' Alıntı:
puahahhaha ben evliyim, ama evli olmasaydim o bayan banka memuresi zaten tav olmustu bana, gercekten hos bir hatun cunku, ama epey bir ilgili davraniyorlar orasi kesin

yenge görmesin? bu kadınların kıskançlık krizi tuttumu herşeyi yaparlar klavyeyi geçirir valla kafaya

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen haklisin, canim gidip de eşime bankada bir hatun var çok hoş bir hatun filam demem heralde:)
bankadaki hatun ile ilişkimiz iş ilişkisi o kadar, selam kelam nassiniz hoşmuşssunuz filan fistik:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5