İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ozanTi.Net Reklam Çekilişi

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
ozanTi.Net olarak çekilişle 1aylık reklam alıyoruz. Bunun detaylarını ve kurallarını http://www.ozanti.net/2011/02/ozantinet-olarak-cekilisle-reklam.html adresinden okuyabilir, aklınıza takılanları buradan ve linkteki adresten sorabilirsiniz.
Katılacak tüm arkadaşlara başarılar.

@ yerine [et] yazarsanız spam açısından bir engel olur :)

***ÇEKİLİŞ SONUÇANMIŞTIR: Sonuçları buradan görebilirsiniz.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Katılan kişi sayısı 15 şu anda. 8 gün içinde daha da artacağını düşünüyorum. Katılmak isteyen arkadaşlar yorum gönderirken şablona uyarlarsa sevinirim.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Hayırlı olsun bakalım. Sana tekliflerim olabilir bir ara :hmmm:

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
iyi çekilişler,

Yandaki vestel reklamı ilgimi çekti bir tıklatıyım dedim :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
vestel reklamı mı varmış? ben farkında değildim, teşekkür ederim. ancak amacım çekiliş vs. ile reklam geliri elde etmek değil. ozanTi.Net adresinin popülaritesini artırmak :)

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
vestel reklamı mı varmış? ben farkında değildim, teşekkür ederim. ancak amacım çekiliş vs. ile reklam geliri elde etmek değil. ozanTi.Net adresinin popülaritesini artırmak :)

Vestel reklam vermiş, ilgimi çektiği için tıkladım, çekilişle ilgisi yok :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
hayırlı olsun by sowmen, 4 çekiliş hakkını kaptın bakalım :) Dedim twitter linkide verecek 5'leyecek :D farklı profillerden verecek 7 olacak :D en şanslı sensin şu anda, bakalım random.org ne diyecek :)

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Yanlış hatırlamıyorsam Ozantı sen bir çekiliş yapmıştın ve ben o çekilişi kazanmıştım.Adsense hesabımı sayende aldığım gibi reklamıda alacağım :D şansıma güveniyorum ,twitter vs yok bende anlamıyorumda o siteyi zaten sadece yorum yaptım tek tabanca bu çekilişide kazanacağım:kızdım:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi