İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özel Alışveriş Scripti yazdırılacaktır

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Arkadaşlar Selamlar

Konudan anlaşılacağı gibi Özel Alışveriş scripti yazılıcaktır...
Bize iş yapacak şirketlerden bana , özel mesaj olarak tek istediğimiz aşağıda maddelerdir.
Biz özellikle işimizi paylaşımsız bir barındırma (Hosting) hizmeti üzerinde yapmayı planlıyoruz.
Biz uzun süre birlikte çalışacağımız bizimle birlikte büyük ve görülmememiş bir proje ye imza atmak isteyen şirketleri bizimle çalışmaya şirketimize davet ediyoruz.

*** SİZDEN ***

*Şirket Adı:
Şirket Web Adresi:
Şirket Yetkilisi veya Hamili :
Şirket Telefon Numaralarınız:
Referanslarınız:
Hangi Platformda hizmet vermektesiniz: Windows / Linux ?
Sizi Neden Seçmeliyiz:
Kaç senedir bu işi yapıyorsunuz:

-Başvurular Şirket adı altında yapılması
-Yukardaki bilgilerin eksiksiz doldurulup tarafıma Özel Mesaj atılması
-Biz gerekli görüşmeleri yaptıktan sonra uygun olan şirketleri YÜZYÜZE görüşmelere çağıracağız
-Adresimizi şirketimize çağıracağımız firmalar ile paylaşacağız.

Önemli Not: Biz bu işi 5 aydır enine boyuna konuşuyoruz yani kullanacağımız PClerden , birlikte çalışacağımız arkadaşlar, gazete
Tv reklamlarından, kriz zamanında alacağımız önlemlere kadar herşey planlanıp şu anda mevcut büyük e shop firmaları ile görüşmeler sonucu En sonunuda yazılım ile ilgili görüşmelere zaman ayırmaya karar verdik.
Bütçe konusunda şirketimizin bir sorunu yoktur ama tabi bu değildir ki biz bu konuda harcanacak parayı bilmiyoruz elbette konu bilgimiz dahilindedir..

Konu 13 Mart 2007 - 23 Mart 2007 arasında yapılıp hemen görüşmelere başlanması icap eder

*Özellikle Şirket seçmemizdeki amaç kendimizi düşünmemizdendir uzun yıllara bölünmüş bir yatırım yapılacaktır ve iki ay sonra Maillerimize telefonlarımıza cevap vermeyen muhattap bulmak istemeyiz konuya FreeLance çalışan arkadaşlardan saygı duymalarını bekliyorum.

Caesar ın Postu doğrultusunda Konumuza Free Lance (Dışardan Serbest çalışan) kişileri de eklemek isterim sağlam referanslı kişilerle de görüşmek isteriz

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Türkiye'de böyle bir yanlış var şirketler bu işi doğru yapıyor alakası bile yok. Şirketler 5 sayfalık şirket tanıtım sitesi yapıyor genellikle:)

Ben de bir çok şirkette çalıştım, çalıştığım sıralarda web ile ilgili yaptığım tek şey şirket tanıtım sayfası oldu.

Freelancerlar bu işi daha doğru yapar. Kendinizi güvenceye almak istiyorsanız da sözleşme gibi yürütmelikler var biliyorsunuz.

Sözleşme imzalayarak karşılıklı freelancerlarlada sorunsuz iş yapabilirsiniz.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Türkiye'de böyle bir yanlış var şirketler bu işi doğru yapıyor alakası bile yok. Şirketler 5 sayfalık şirket tanıtım sitesi yapıyor genellikle:)

Ben de bir çok şirkette çalıştım, çalıştığım sıralarda web ile ilgili yaptığım tek şey şirket tanıtım sayfası oldu.

Freelancerlar bu işi daha doğru yapar. Kendinizi güvenceye almak istiyorsanız da sözleşme gibi yürütmelikler var biliyorsunuz.

Sözleşme imzalayarak karşılıklı freelancerlarlada sorunsuz iş yapabilirsiniz.

Haklısınız ama şirket olmasındaki amaç karşımızda bir muhattap bulmamızdır takdir edersiniz ki şirket kapatılması çekip gidilmesi gibi olaylar daha zor. Free lancer çalışan arkadaşa ne gibi bir sözleşme yapabiliriz ki iki gün sonra telefonlarını kapatıp gittiği vakit kimi bulacağız karşımızda.. Ama FreeLancer arkadaşımız vardır derki ben bu kadar tanınmış firmaya iş yaptım (Turkcell Telsim vb) o zaman onu da listemize alırız belki bizimle çalışması için onu şirketimize bile alabiliriz .. Ama ilk etap ta şirketlerle görüşmeler istiyoruz

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ben uyarı yaptım sadece siz bilirsiniz tabii kide:)

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kesınlıkle sırketle calısmanı ve noterden tastıklı! bır sozlesme yapmanızı tavsiye ederim.Benım sutten agzım aynı aman dıkkat edın .Mahkemelerde surunduk sonunda kazandık yukluce bı tazmınat aldık ama ıcımızde yandı cunku tazmınat aldıgımız kısı 23 yasında bır unv ogrencısıydı ...

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
kesınlıkle sırketle calısmanı ve noterden tastıklı! bır sozlesme yapmanızı tavsiye ederim.Benım sutten agzım aynı aman dıkkat edın .Mahkemelerde surunduk sonunda kazandık yukluce bı tazmınat aldık ama ıcımızde yandı cunku tazmınat aldıgımız kısı 23 yasında bır unv ogrencısıydı ...

Teşekkürler uyarınız için bunu göz önünde bulunduracağız..

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Yönetici arkadaşlarımız bu konuyu kilitlermisiniz lütfen..

Gelen teklifler cevaplanacaktır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5