İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özel bir iş için acil tasarımcı aranıyor!

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Acil olarak video ağırlıklı kişisel bir siteye bilgi girecek ve ufak tefek tasarımını acil olarak yapabilecek bir webmastera ihtiyacım var.

Ücret konusunu burada konuşmak istemiyorum ancak piyasanın altında bir fiyat verilmeyecektir.

Ulaşmak için;

MSN : [email protected]
GSM : 0533 631 77 79

Cihan KIZILGÜL

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vurgun yapacaksınız önceden bildirinde insanlar yedeklerini alsınlar

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konunun açıklaması orada yapılmıştır. Lütfen soruma cevap verebilecek insanları engellemeyiniz.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
http://forum.iyinet.com/dedicated-c...gb-hdd-unmetered-band-99-ay-4.html#post292274
İnsanın yüzü olur o ve buradaki satırları yazmaya bir de nutuk atmış dolandırılacaklarsa bir kişi dolandırsın diye.O kişi olmayı çok istediğinden dolayı galiba :D
Neyse arkadaşın konusunu da dağıttık iyice

HEHE bana kaptırın paraları diyo sadece artık dolandırıcılarda yakınmaya başladı:D

+ ne tür tasarımlar yapılacak ve ne tür bilgi girilecek biraz daha açık yazarsan daha çok kişi ilgilenebilir konuyla

Aredhelrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vurgun yapacaksınız önceden bildirinde insanlar yedeklerini alsınlar

hoca artik senin bu yaptiginsa yuzsuzluk mu denir, acik sozlulukmu denir, pişkinlikmi denir bir karar veremedim ama, anlam veremedigim bir sekilde sempatim var sana karsi.

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar deeper denen arkadaş gereğini yapmaktadır. Ancak tasarim zenginliği açısından birkaç kişi ile daha görüşmek istiyorum. Bana bilgi girişinden çok şu an sadece çok şık bir anasayfa yeterli olacaktır.

Template ve hazır portal tarzı değil de özgün bir dizayn arıyorum. Ücret konusunu belirttim, istediğimi bulduğum taktirde ücreti sorun etmeyeceğim.

Lütfen ilgiyi biraz daha arttırmanızı rica ediyorum. Çünkü işin aciliyeti büyük.

MSN : [email protected] / [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5