İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özel mesajları kullanamıyorum.

M

Merthan

Misafir
Merhaba ;

Özel mesaj sayfama ulaşamıyorum. private.php sayfasına erişimim engellenmiş.
Alttaki hatayı alıyorum. Üstte hoşgeldin Merthan yazan yerde de özel mesajlar sayfasına link yok.

Merthan, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

1. Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu an bende ozel mesajlara cevap veremiyorum. .... üye ozel mesaj almak istemiyor falan gibi birşey diyor heralde aynı anda herkes boyle bir şey demez

Dr.iq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet'e yeni üye oldum,çok eksiği var iyinet'in fazla bakılmıyor herhalde !,ayrıca özel mesaj sorunu bende'de var eğer bu kısıtlandı ise hiç hoş olmamış ...

Cekhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet aynı prblem bendede var :) kontrol panelindede posta bölümü yok

M

Merthan

Misafir
Kısıtlanmış arkadaşlar. Yeni üye olan arkadaşların özel mesaj alıp, özel mesaj gönderebilmeleri için bol bol gerekli ya da gereksiz mesaj yazmaları gerekiyormuş.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yeni üyeler artık özel mesaj atıp alamıyacak... merthan umarım gerekli mesajlarını görürüz

Dr.iq dediğine çok güldüm:D heralde iyinet en çok kontrol edilen forumlar arasındadır

maybe1day

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapılan uygulama çok yanlış arkadaşlar tepkimizi belirtelim tekrar belirtiyorum forumun bir çöp yığınında farkı olmayacaktır.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Yapılan uygulama çok yanlış arkadaşlar tepkimizi belirtelim tekrar belirtiyorum forumun bir çöp yığınında farkı olmayacaktır.

Mesajınız alınmıştır her konu altına aynı mesajı postalamanıza gerek yok.
Bu yaptığınız bahsettiğiniz çöp ün ta kendisidir.

L

Leprechaun

Misafir
1sene oldu yenimiyim hala :)

malesef forumlarda eskilik kayıt tarihine değil mesaj sayına göre değerlendiriliyo.. 1 ay önce kaydolmuş 5000 mesajı olan adam eski, 1 yıl önce kaydolmuş 50 mesajı olan adam yeni sayılıyo ...

Ayrıca özel mesaj 50 mesajı geçen üyelerde açılmalı... Link değişimi yapıyoruz adamlar link kaldırıyo veya eklemiyo, bu durumu pm ile bildircekler pm atılmıyo !

acaba kaç mesajda açılcak özel mesaj öğrenebilirmiyiz 1000 falanmı yapalım?

vezir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz önce bi konu açmıştım pm atılması gerekiyordu bana özel mesajda imza gibi oldu galiba :eek:

local

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özel mesaj yerine link degişimi bolumune ya da site tanıtımı bolumune kota koyulabilirdi...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Özel mesaj engellemesi çok iyi olmuş.Zaten davetiyeli üyelik kaldırıldığı için önüne gelen üye olup 0 mesajla özelden reklam yapıyodu.

M

Merthan

Misafir
Özel mesaj engellemesi çok iyi olmuş.Zaten davetiyeli üyelik kaldırıldığı için önüne gelen üye olup 0 mesajla özelden reklam yapıyodu.

Bunu söyleyen kişinin istatistiklerine göre zaten 17 gün sonunda 100 mesaj sayısına ulaşılabilir. Tabii günde ortalama 5,72 mesaj atmak gerekli.

Bazıları kaliteli kullanıcı izlenimi vermek daha doğrusu bunu belirginleştirmek için her önüne gelen konuya mesaj yazmaz.

Ya da sitesinde ufak tefek değişiklikler yaptığında yeni konu açma gereği duymaz. Eski konusundan devam eder. En azından aynı sitedeki değişiklikler için açtığı konu kilitlenmez.

Her 4 aydır üye olan ve 750 mesaj sayısına ulaşan senin düşündüklerini düşünürse işimiz var.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
merthan açtığım konular, yazdığım mesajlar beni ve iyineti bağlar seni bağlamaz.ufak tefek değişiklikleri ister yeni istersemde eski konuda yazarım.sizin gibi davetiyesiz üyelik sayesinde üye olanlar 0 mesajla özelden reklam yapıyor o yüzden davetiyesiz üyelik kaldırılmalı.önüne gelen elini kolunu sallaya sallaya giriyo foruma..

M

Merthan

Misafir
merthan açtığım konular, yazdığım mesajlar beni ve iyineti bağlar seni bağlamaz.ufak tefek değişiklikleri ister yeni istersemde eski konuda yazarım.sizin gibi davetiyesiz üyelik sayesinde üye olanlar 0 mesajla özelden reklam yapıyor o yüzden davetiyesiz üyelik kaldırılmalı.önüne gelen elini kolunu sallaya sallaya giriyo foruma..

:)

Ben davetiyesiz üyelik almadım. Benim davetiyemi forum moderatörlerinden birisi gönderdi. İstenirse araştırılabilir.

Eminim suratına kan gelmiştir biraz. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5