İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özel mesajları kullanamıyorum.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
:)

Ben davetiyesiz üyelik almadım. Benim davetiyemi forum moderatörlerinden birisi gönderdi. İstenirse araştırılabilir.

Eminim suratına kan gelmiştir biraz. ;)

o zaman hem davetiyeli hem davetiyesiz üyelik kaldırılsın önüne gelen foruma postunu atıyo sonra hababam salla gitsin.
Neyse uğraşacak daha önemli işlerim var çocuklarla uğraşmak istemiyorum daha fazla..Sen o sana davetiye gönderen modlara dua et..

M

Merthan

Misafir
selim61, öncelikle senden özür dilerim.

o zaman hem davetiyeli hem davetiyesiz üyelik kaldırılsın önüne gelen foruma postunu atıyo sonra hababam salla gitsin.
Neyse uğraşacak daha önemli işlerim var çocuklarla uğraşmak istemiyorum daha fazla..Sen o sana davetiye gönderen modlara dua et..

Ben Allah'tan başkasına dua etmem. Önce o konuda anlaşalım. Bu forumda kimsenin ardına sığınarak mesaj yazacak değilim.

Benim sorunum davetiyeli ya da davetiyesiz üyelik ile değil. Bu konu da davetiyeli ya da davetiyesiz üyelik hakkında değil. Benim post atmak ya da atmamak konusu ile de işim yok. Benim bahsettiğim konu özel mesaj gönderimi kısıtlaması -ki, ben o konuyu iyinet ile hallettim başka bir konuda. Burada senin gibi günlük ortalama mesaj sayısı 5,70 olan birisinin gereksiz yazı yazmasından bahsediyoruz.

Çocuk olma konusuna gelince, bu forumun ilk üyelerinden birisi sayılırım. İlk üyelik tarihim 2004-04-17. (Daha önce banlandım bu forumdan. Bunu da geçenlerde Angelo ile ilgili konuda açık açık yazdım eğer ilgini çekecekse) O zamanlar 22 yaşındaydım. Şu anda 26 yaşındayım. Ve bu 4 yıl içerisinde böyle çoluk çocuk muhabbetlerini inanki çok duydum.

Sen bu çoluk çocuk muhabbetini paragrafın gidişatına göre yazmışsın. Ama ben gerçekten öyle olduğu için yazıyorum. Kimsenin ağzına emzik tıkayacak vaktim yok.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
selim61, öncelikle senden özür dilerim.
Ben Allah'tan başkasına dua etmem. Önce o konuda anlaşalım. Bu forumda kimsenin ardına sığınarak mesaj yazacak değilim.

Benim sorunum davetiyeli ya da davetiyesiz üyelik ile değil. Bu konu da davetiyeli ya da davetiyesiz üyelik hakkında değil. Benim post atmak ya da atmamak konusu ile de işim yok. Benim bahsettiğim konu özel mesaj gönderimi kısıtlaması -ki, ben o konuyu iyinet ile hallettim başka bir konuda. Burada senin gibi günlük ortalama mesaj sayısı 5,70 olan birisinin gereksiz yazı yazmasından bahsediyoruz.

Çocuk olma konusuna gelince, bu forumun ilk üyelerinden birisi sayılırım. İlk üyelik tarihim 2004-04-17. (Daha önce banlandım bu forumdan. Bunu da geçenlerde Angelo ile ilgili konuda açık açık yazdım eğer ilgini çekecekse) O zamanlar 22 yaşındaydım. Şu anda 26 yaşındayım. Ve bu 4 yıl içerisinde böyle çoluk çocuk muhabbetlerini inanki çok duydum.

Sen bu çoluk çocuk muhabbetini paragrafın gidişatına göre yazmışsın. Ama ben gerçekten öyle olduğu için yazıyorum. Kimsenin ağzına emzik tıkayacak vaktim yok.

Eğer yeni üye değilsen o zaman özel mesaj konusuyla uğraşma sebebin nedir?
Foruma ister günde 5000 mesaj yazarım ister 0 bu beni bağlar gereksiz mesaj olursada silinir ki benim mesajlarım gereksizse bu forumdaki herkesin mesajının silinmesi gerekir.Beni tanıyanlar bilir: Üye olduğum her forumda aktif olurum ve her zaman birileriyle konularda yazışırım yanlış olan nedir? Forumda günlük mesaj yazma sınırımı var..

47 mesajla 4 yılda baya bi çoluk çocukla uğraşmışsın vaybe..Paragrafın gidişatına göre değil davranışa göre yazdım.Her seferinde sizin gibilere cevap vermemek daha önemli şeylere odaklanmak istiyorum o yüzden cevap vermemeye çalışıyorum ama her seferinde zorlayan birileri çıkıyor.Maalesef mesaj sayısı gibi şeylere takacak derecede çoluk çocuk seviyesinde hareket ediyosunuz....

İyinetten hala davetiyesiz üyeliği kaldırmasını eski sisteme dönülmesini istiyorum.Belki döner...

Neyse gece gece çok uğraşmak istemiyorum.Değmiyor zaten..

M

Merthan

Misafir
Eğer yeni üye değilsen o zaman özel mesaj konusuyla uğraşma sebebin nedir?
Foruma ister günde 5000 mesaj yazarım ister 0 bu beni bağlar gereksiz mesaj olursada silinir ki benim mesajlarım gereksizse bu forumdaki herkesin mesajının silinmesi gerekir.Beni tanıyanlar bilir: Üye olduğum her forumda aktif olurum ve her zaman birileriyle konularda yazışırım yanlış olan nedir? Forumda günlük mesaj yazma sınırımı var..

47 mesajla 4 yılda baya bi çoluk çocukla uğraşmışsın vaybe..Paragrafın gidişatına göre değil davranışa göre yazdım.Her seferinde sizin gibilere cevap vermemek daha önemli şeylere odaklanmak istiyorum o yüzden cevap vermemeye çalışıyorum ama her seferinde zorlayan birileri çıkıyor.Maalesef mesaj sayısı gibi şeylere takacak derecede çoluk çocuk seviyesinde hareket ediyosunuz....

İyinetten hala davetiyesiz üyeliği kaldırmasını eski sisteme dönülmesini istiyorum.Belki döner...

Alla alla :)

Ya 19 yaşındaki büyük koskocaman adam arkadaşım ;
konu iyinet'in davetiyeli sisteme dönmesi ya da dönmemesi değil.

Neyse sen benden büyüksün. Ben 26 yaşında çocuğum, sen 19 yaşında adamsın.

Uzatmanın alemi yok..

phpacemisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
alınan karara saygı duymaktan başka çare yok, ya geri döner yönetim karardan yada devam der her halukarda biz uyacaz

quale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uygulama güzelde msj sınırına göre değilde üyelik tarihinden itibaren ilk 2 hafta içinde pm kullanılamaz fln olsaydı daha yararlı olurdu bence.

Loft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet; bu uygulama çok yanlış. Şu şekilde çok yanlış;
adam link değişimi yapmış, p.m atması gerekiyor.
adam reklam alım,satışı yapıyor, p.m istemiş cevap atamıyor. vs vs... gibi bir çok konuyu aksattığını düşünüyorum. Forumda yeni olan arkadaşlar forumu gereksiz postlarla kasıp mesaj sayısına ulaşmak isteyeceklerdir. Şahsi görüşüm, paylaşım yapana yaptırırsınız, yapmak istemeyene ne kadar engel koyarsanız koyun hayır çıkmaz. Çöp forum olmasına izin vermezsin inşallah. Görüşlerim şahsım adına geçerlidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5