İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özel siteleriniz için özel hosting hizmeti

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yüksek hitli veya sunucuyu yorduğu gerekçesiyle hiçbir hosting firması sizi kabul etmiyor mu? Biz ediyoruz.

Yeni linux sunucumuz sadece bu sitelere yönelik. En fazla 10 site bulunacak bu sunucuda hiti yüksek sitelerin ihtiyacı olan hosting hizmetini karşılamayı amaçlıyoruz.

Neden böyle birşey yapma ihtiyacı duyduk diye soracak olursanız bir müşterimiz kiraladığı sunucunun ücretini ödemediği ve sunucu elimizde kaldığı için böyle bir işe soyunduk. Sunucuyu başka bir müşteriye kiralamaktansa daha farklı bir çözüm yolu bulmak istedik ve ortaya böyle birşey çıktı.

Peki, sunucu özelliklerimiz neler isterseniz onu da şöyle sıralayalım.

AMD 3500+
1024 MB DDR2 Ram
160 GB Sabit disk
Linux SuSe işletim sistemi
Plesk 8.1 kontrol paneli
Almanya konumlu
Sunucu bugün formatlanıp tekrar kurulmuştur ve şu an optimize çalışmalarının da sonuna doğru yaklaşıyoruz. Şu an üzerinde hiçbir site yoktur.

Fiyatlandırma ise kullanıcıların alan ve trafik ihtiyaçlarına göre yapılacaktır. Yani kullanıcı bize istediği alan ve aylık trafik miktarını söyleyip ona göre fiyat alacaktır.

Aklınızda herhangi bir soru işareti oluştuysa veya detaylı bilgi almak isterseniz web sitemiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilir veya konu altına mesaj yazabilirsiniz.

* Web sitemizde bu konu ile alakalı bilgi henüz bulunmamaktadır. Sormak istediklerinizi e-posta veya msn messenger'da çevrim içi olmamız durumunda iletebilirsiniz.

http://www.bermpat.com

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar bana 200 mb alan 100gb bw yeterli
hit ortalama 7bin şimdilik ve aynı anda online olma 210 civarına kadar çıkıyor. bu konuda bana fiyat çıkartırsanız sevinirim.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
AMD 3500+
1024 MB DDR2 Ram
160 GB Sabit disk
Linux SuSe işletim sistemi
Plesk 8.1 kontrol paneli
Almanya konumlu

Yukarıdaki özelliklerdeki sunucu ile özel sitelerin host edilmesi imkansızdır. 1024 mb Ram ile 10k girişli bir forum sitesi patlar. vereceginiz 10 sitelik hizmetin 1-2 tanesi forum olması halinde server up yüzü görmeyecektir.

Bence filehosting tarzı bir hizmet verirseniz daha mantıklı olacaktır bu sunucudan.
Ayrıca http://www.bermpat.com/?islem=iletisim iletişim bilgilerinizde telefon ve adres bulunmaması negatif bir durum.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet onu bende yazacaktım telefon ve adres bilginiz yokmuş o yüzden vazgeçtim ben. kolay gelsin

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Yukarıdaki özelliklerdeki sunucu ile özel sitelerin host edilmesi imkansızdır. 1024 mb Ram ile 10k girişli bir forum sitesi patlar. vereceginiz 10 sitelik hizmetin 1-2 tanesi forum olması halinde server up yüzü görmeyecektir.

Bence filehosting tarzı bir hizmet verirseniz daha mantıklı olacaktır bu sunucudan.
Ayrıca http://www.bermpat.com/?islem=iletisim iletişim bilgilerinizde telefon ve adres bulunmaması negatif bir durum.

Yanılıyorsunuz. Şu an o sunucuda 15-20k arası tekil hiti bulunan yoğun forum sitesi mevcut. Sunucunun durumu genelde aşağıdaki gibi.

top - 14:58:19 up 21:26, 1 user, load average: 0.38, 0.38, 0.35
Tasks: 153 total, 1 running, 151 sleeping, 0 stopped, 1 zombie
Cpu(s): 2.3% us, 0.3% sy, 0.0% ni, 91.3% id, 6.0% wa, 0.0% hi, 0.0% si
Mem: 1020080k total, 931064k used, 89016k free, 21616k buffers
Swap: 1052248k total, 196k used, 1052052k free, 393632k cached

Biz iyi bir şekilde optimize ettiğimizi düşünüyoruz.

İletişim sayfasında adres ve telefon bilgilerimizin olmaması ise sizi herhangi bir güvensizliğe itmesin. Müşterilerimize her türlü bilgiyi veriyoruz. Müşterimiz olmayan kişilere ise vermemiz mümkün değil. Şirket veya firma olmadığımızı her zaman söylüyoruz. Müşterilerimiz bizden bir hizmet aldığında bu hizmete dair bilgilendirme amaçlı bir posta yolluyoruz adreslerine. (E-posta değil) Bu zarfın içinde bilgilerimiz de yer alıyor.

evet onu bende yazacaktım telefon ve adres bilginiz yokmuş o yüzden vazgeçtim ben. kolay gelsin

Adres ve telefon konusu hakkında yukarıda açıklamayı yaptık. Teşekkürler.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
müşteriniz olmayan bir insan adresinizi öğrenemeyecek bu durumda.peki o zaman bu durum kısır döngü değil midir ?

biz de firma değiliz.ama adres orada telefon orada.

size tavsiyem bu bilgileri girmeniz ve sitenizde yayınlamanız

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
müşteriniz olmayan bir insan adresinizi öğrenemeyecek bu durumda.peki o zaman bu durum kısır döngü değil midir ?

biz de firma değiliz.ama adres orada telefon orada.

size tavsiyem bu bilgileri girmeniz ve sitenizde yayınlamanız

HostBank24, bu bizim kararımızdır. Bu konuda müşterilerimizden de olumlu tepkiler alıyoruz örneğin adres ve telefon bilgilerimiz sitemizde yer almamasından fakat kendilerine göndermiş olduğumuz o zarfın içinde yazılı olmasından müşterilerimizde hoşnut. Pek çok kişi msn messenger veya mail ile bu işi yaparken ve sözde biz de öyle görünürken müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz bundan şüpheniz olmasın.

Bundan sonra lütfen konu ile alakalı mesajlar bekliyoruz. Bu konu adres veya telefon bilgilerimizin polemiğe çevrileceği bir konu olmasın lütfen. Teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5