İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özel tasarımlı, PR4-5-6 Backlinkli + Ek Özellikler Webcolor v2

triposi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu bir başka webmaster forumunda da bulunmaktadır. Konuyu aynen oradaki haliyle buraya da ekliyorum. Diğer sitedeki nickim antishareware'dir. İsteyene diğer site üzerinden pm atarım. (Güven sorunu yaşayacaklara.)

Fiyat 175 TL'den 150 TL'ye çekilmiş olup, alacak arkadaşa tekrardan indirim uygulanacaktır.

Scriptin orjinal konusu - Diğer sitedeki satış konusu

Şayet orada site satılırsa, yaşanacak aksaklıkları önlemek için buradaki konu içeriğini düzenleyip, silerim. Bilginize...

Öncelikle aşağıdaki bilgileri okuyun lütfen:

Aşağıdaki özellikler scriptte olmayıp benim eklediğim şeylerdir, scripti aldığınızda aşağıdaki özellikler sitenizde olmayacaktır:
  1. Tasarımı özel olarak scripte ben entegre ettim. (Tema yapımcısından izin aldım)
  2. Videolara eklenen etiketler site.com/videolar/etiket şeklindedir ve tıkladığınızda arama yapar, tıkladığınızda anasayfanın title'ını alır ve gene anasayfadaki description basar. (mevcut özellik) Benim eklediğim kısmında ise title olarak kelime video izle basar ve description olarakta etiket video izle, etiket video indir, etiket video seyret, etiket youtube, etiket video yükle basar. (Bu da google açısından faydalıdır, orjinal scriptte yoktur.)
  3. Normal şekilde arama yaptığınızda anasayfadaki title basar, ben ek olarak başına YouTube Video İzle yazdırdım. (O kelimeyi kastığım için.)
  4. Normal şartlarda milyon tane video bulsa bile 15. sayfadan sonrasını göremezsiniz, ben 171 adet sayfaya göre ayarladım. (istenirse arttırılabilir.)
  5. Video izleme bölümünde anasayfanın description'unu basıyor normal şartlarda, bu da bana göre zararlı, çünkü her videoya anasayfadaki açıklamayı ekliyor. Ben onunla da oynadım ve şu hale getirdim: başlık video izle, başlık video indir, başlık video seyret, başlık youtube (Bu da google açısından faydalıdır, orjinal scriptte yoktur.)
  6. Mevcut scriptte sitemap özelliği yoktur. Ben php bilmediğim halde onu da hazırladım, her video aramasından sonra sitemap otomatik güncellenir. :)

Site adresi: www.bedavavideoizle.org (name.com'da - bitiş: 2011-03-30)
Site için istenen fiyat: Tek fiyat 175 TL (150 TL'ye indirilmiştir. Script fiyatı 100 TL'dir.) (Ciddi alıcılara indirim yaparım.)
Kategori: Video
Günlük hit sayısı: 20-50 arası (PR4-5 backlink alındı, ileriye dönük etkisi olacaktır.)
Site tüm içeriği birlikte mi satılık: Tüm içerik
Hosting dahil midir: 10-15 gün idare ederim.
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Webcolor v2 (domaine lisanslı)

Alexa, Backlink, İndeks bilgileri

Sadece temayı almak isteyenler için ücret 15 TL'dir, 3 kişiye satılacaktır. Sitemap özelliğini de isterseniz 5 TL daha ödemeniz gerekmektedir.

Her halükarda önce ücreti alırım, sonra siteyi taşırız. Fiyat pahalı gibi saçma sapan yorum yapacaklar, yorumlarını kendilerine saklasınlar. Script 100 TL, Backlink aldım 25 TL, geri kalan 50 TL'de scripte eklediğim ve uğraşlarım içindir. Tüm bilgiler konuda mevcut, varsa sormak istediğiniz birşey konu altından yada pm ile sorabilirsiniz.

T

trgy

Misafir
Karşılıklı link vermek zorundasınız. İmleme sitesi değil iyinet.

triposi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
sadece scripti bütün olarak bu haliyle kaça veriyorsunuz

triposi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece scripti bütün olarak bu haliyle kaça veriyorsunuz
Scriptin orjinal hali 100 TL hocam, eğer eklediğim özellikleri kaldırıp almak istiyorsanız 85 TL'ye bırakabilirim. Orjinal demo: http://webcolor.org/ Şu anki haliyle almak istersenizde uğraşlarımı hiçe sayıp, sadece backlink ödediğim ücreti hesaba katarak 125 TL'ye bırakabilirim hocam.

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
domaini istemiyorum scriptin bu halini domainsiz alırsak ne kadar olur demek istedim

tüm özellikleri dahil olacak full yani ama domaini istemiyorum

birde

triposi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domaini istemiyorum scriptin bu halini domainsiz alırsak ne kadar olur demek istedim

tüm özellikleri dahil olacak full yani ama domaini istemiyorum

birde
Hocam script domaine lisanslı, maalesef domain olmadan versemde kullanamazsınız, lisans problemi çıkar ortaya.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5